DeepMeta
Nie wczytuje mi wogle plików do DM Smile
Myślę że to jakiś wiekszy problem Icon_sad
Odpowiedz
na forum DM są już uwagi o będąch i odpowiedź, że się temu przyglądają Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
mi działa bez problemu
Odpowiedz
Działa Wam upload wektorów?
Odpowiedz
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, do jakich kategorii wrzucacie tła/teksturki ? Np. gdzie powinno trafić zdjęcie ceglanej ściany ? Icon_rolleyes
Odpowiedz
(2014-09-11, 19:55:12)AndyCandy napisał(a): Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, do jakich kategorii wrzucacie tła/teksturki ? Np. gdzie powinno trafić zdjęcie ceglanej ściany ? Icon_rolleyes

architecture backgrounds
Odpowiedz
Tylko tam ?
Odpowiedz
Wszystko co z architekturą ma związek
Odpowiedz
(2014-09-11, 21:19:22)jaropienza napisał(a): Wszystko co z architekturą ma związek

Ok, a powiedzmy np. zdjęcie tkaniny ? Albo np. papieru ?
Odpowiedz
Witam, czy ktos napotkal problem wysylajac edytoriale przez DM? Problem dokladnie obejmuje wybor kraju z drop-listy, przy wysylaniu po trzech probach pojawia sie blad - The Country Name Provided Is Invalid.
Pisalem do suportu, odpowiedzieli ze wiedza o problemie, ale nadal go nie naprawili.
Bede teraz probowal wysylac przez strone ale po jednym zdjeciu zajmie to ze dwie noce bo mam okolo 100 do wyslania. Sa jakies inne sposoby?
Chcialbym zdazyc przed calkowitym przesciem IS do Getty bo boje sie ze zmienia sie kryteria lub zasady oceny, a przez ostatnie 2-3 mc IS lyka mi wszystkie pliki i akceptuje w niemal 100%. A moze nic sie nie zmieni?
Dzieki pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości