DeepMeta
Dziękuję jeszcze raz. Teraz działa jak kliknę w nazwę użytkownika, a wcześniej pojawiało się tylko zdjęcie profilowe. Chyba jakaś awaria była.
Odpowiedz
Rzeczywiście, była chyba jakas awaria... na stonie profilowej był tylko avatar
Odpowiedz
Halo !

DeepMeta mi zastrajkowała ... nie czyta słów kluczowych i ogólnie zaczęła strasznie zamulać podczas dodawania plików.

wersja DM - przed ostatnia (aktualizacja mi nie poszła)
System XP.

do dziś śmigała ... miał ktoś z Was coś podobnego i zna przyczynę ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
zaktualizowałem, ale zdaje się że przyczyną jest błąd serwera .... Icon_sad bo nowa wersja robi to samo.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Cos jest nie tak. Dzisiaj wogle mi nie łączy się z serwerem.
Odpowiedz
pewnie niedługo napiszą ze była awaria i dlatego rozłożą nam na raty te $$$ co naliczyli wcześniej Icon_cheesygrin
Odpowiedz
ale to niewczytywanie słów kluczowych jest związane z połączeniem do serwera ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-08-12, 14:03:48)GregorK napisał(a): ale to niewczytywanie słów kluczowych jest związane z połączeniem do serwera ?

Wątpię. Raczej po prostu ich nie ma w pliku Icon_wink
Tylko to mi do głowy przychodzi. Spróbuj odinstalować DM i zainstalować ponownie i może nową wersję.

Osobiście nigdy nie spotkałem się z tym problemem. Tylko kiedy sam przeoczyłem pliki dodając słowa kluczowe.
Odpowiedz
Nie ma połączenia do serwera to nie doda keywordsów przy dodawaniu nowych plików. Tak przynajmniej jest u mnie.
Odpowiedz
Czyli Krzysiu potwierdza problem.

Jaro - wszystko jest w pliku OK. na innych stokach nie ma problemu. Ale, żeby wykluczyć taki błąd to sprawdziłem też z plikiem, który wcześniej DM "zobaczyła" dobrze i wyszło j.w. Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości