Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie?
Coś się mocno popsuło, a to jeszcze nie koniec. Co miałem do wypłacenia to wypłaciłem :/
Odpowiedz
Za to dolar psuje nastrój, bo spadł pionowo.
Odpowiedz
Kolorowo to nie wygląda

http://zapodaj.net/33d688102638c.jpg.html
Odpowiedz
qurde, jak u Hitchcocka Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ale czeka nas podwyżka stóp w USA, także na waciki nam jeszcze w tym roku będzie starczać Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Matt jak szacujesz jak pójdzie dolar do góry czy w dół, bo w tym tygodniu ostro poszedł w dół. Czy utrzyma się ten trend czy się odbije?
Odpowiedz
Ogólnie już dawno tak rynkami nie tąpnęło, jak po środowej konferencji fedu. Nie znam dokładnie komunikatów jakie wydano, także trudno powiedzieć. Kursy np. indeksu dolarowego albo eur/usd wyglądają jak by to było jedynie mocne zachwianie i powrót do tendencji, natomiast ten tydzień pewnie pokaże w którą stronę rynek pójdzie.
Ja jednak jestem w dalszym ciągu nastawiony na umacnianie USD, być może w tym roku czwórkę dostaniemy za jednego zielonego Smile
Odpowiedz
widzę, że zaniedbujemy obowiązki Icon_wink

(2015-03-21, 19:14:23)MattZ90 napisał(a):  Nie znam dokładnie komunikatów jakie wydano, także trudno powiedzieć. 

.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Po stratach, jakich sobie napytałem w ostatnim tygodniu, głównie właśnie w środę, niczego mi się nie chce Icon_razz
Odpowiedz
(2015-03-21, 19:54:52)MattZ90 napisał(a): Po stratach, jakich sobie napytałem w ostatnim tygodniu, głównie właśnie w środę, niczego mi się nie chce Icon_razz

to będzie tak: Chytry 2x traci, albo No risk no fun*

---------------------
* niepotrzebne skreślić Icon_cheesygrin 
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości