Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie?
(2015-01-21, 16:22:36)jaropienza napisał(a): Ja wam nie pomogę Icon_cheesygrin mi rozliczają w euro Icon_razz

O, pierwszy malkontent Icon_cheesygrin
Odpowiedz
USD/PLN dziś łapie oddech. Ciekawe, czy skorygujemy do 3.6554 w tym tygodniu.
Odpowiedz
paypal dzisiaj płaci 3,64
Odpowiedz
Mateusz, proszę o prognozę Smile
Odpowiedz
Tak dzisiaj cały dzień spoglądam na wykres i pojawiają się oznaki słabnięcia tej tendencji zwyżkowej. Pozostaje mieć nadzieję, że rynek postanowił nieco głębiej skorygować w dół niż ostatnio. Osiągnęliśmy maksima (poziomy oporu) z 2009 roku, także reakcja w dół z jednej strony nie powinna zaskakiwać, z drugiej jednak martwi, bo lada moment wypłaty Icon_razz W mojej ocenie technicznie znajdujemy się w nieco newralgicznym punkcie, z którego ja bym się już spodziewał impulsu do góry. Jeśli to nie nastąpi, to albo polecimy z impetem w dół, albo parę dni pochodzimy w trendzie bocznym.

Jedynym pozytywem dzisiejszego dnia jest to, że rynek nie zaakceptował 3.67 za dolara.
Odpowiedz
a mógłbyś to napisać jeszcze raz, ale tak jak dla 6 letniego dziecka ? Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-02-02, 21:04:54)GregorK napisał(a): a mógłbyś to napisać jeszcze raz, ale tak jak dla 6 letniego dziecka ? Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin

Napisał, ze dolar może pójśc w góre albo w dół Smile
Odpowiedz
(2015-02-02, 21:06:41)fotek napisał(a): Napisał, ze dolar może pójśc w góre albo w dół Smile

ewentualnie w bOk Icon_razz
Odpowiedz
Ogólnie z mojego punktu widzenia cena znajduje sie w tak dziadowskim miejscu, że trudno coś sensownego i zrozumiałego napisać Icon_razz
Odpowiedz
Właśnie poszliśmy w dół poza poziom, który uznawałem za maksymalny zasięg spadków :/ Pozostaje mieć nadzieję, że piątkowe dane makro ze stanów zawrócą kurs.

Albo że spadek, który obserwujemy jest tylko nieco głębszą korektą przed dalszymi wzrostami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości