Czas oczekiwania na review w 123RF
Okej zdradze Wam moj sposob : jesli zagladne na strone i widze moje zdjecia czekaja dluzej niz 7 dni pisze maila:
"Review request for UID: (Twoj nick tutaj)"
Po max 2hrs rozpatrzone.
Nie mowcie ze ja to powiedzialem Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Wam przyjmują w ciągu dni/tygodni, a mi już drugi miesiąc leci !!!

Piszem maila do nich bo mnie trafi piorun
Odpowiedz
Jaro - przeczytaj powyższe posty - to normalna u nich procedura z przypominaczamiSmile
Odpowiedz
(2016-05-16, 13:26:16)maccio napisał(a): Jaro - przeczytaj powyższe posty - to normalna u nich procedura z przypominaczamiSmile

maccio wiem

meile poszły i żeby zaoszczędzic czasu niektórym to należy wysłać na miela submission@123rf.com
Odpowiedz
straszne slimaki sa,,,,,,,rowno miesiac mija.....inic sie nie dzieje,,,,,,,twoje czlonkowststwo jest na drodze do zakceptowania,,,,,,,,,czytam otwierajac znadzieja ktora gasnie..hahahahah
Odpowiedz
(2016-07-03, 15:19:51)czany napisał(a): straszne slimaki sa,,,,,,,rowno miesiac mija.....inic sie nie dzieje,,,,,,,twoje czlonkowststwo jest na drodze do zakceptowania,,,,,,,,,czytam otwierajac znadzieja ktora gasnie..hahahahah

czytaj posty wyżej. Ja regularnie pisze meile do nich i za każdym razem rozpatrzenie w kilka godzi 100%
Odpowiedz
(2016-07-13, 15:19:08)jaropienza napisał(a): czytaj posty wyżej. Ja regularnie pisze meile do nich i za każdym razem rozpatrzenie w kilka godzi 100%

tak zrobilem.....czyli przypomnialem sie mailowo.......to mi zamkneli konto.....musialem nowe zakladac i czekam dalej...
Odpowiedz
Jak Ci zamknęli? Na jakiej podstawie/jak uzasadnili?
Odpowiedz
(2016-07-15, 20:02:28)maccio napisał(a): Jak Ci zamknęli? Na jakiej podstawie/jak uzasadnili?


Za "stręczycielstwo".
Odpowiedz
(2016-07-15, 20:02:28)maccio napisał(a): Jak Ci zamknęli? Na jakiej podstawie/jak uzasadnili?

PO PROSTU ZAMKNELI ....Nie podali zdnej przyczyny......haslo bylo nieczynne,,,nie moglem sie dostac na konto...zalozylem nowe z inneego adresu i czekam juz ponad miesiac  od 11 czerwca na brozpatrzenie 75 bfotek....
chyba zrezygnuje ze 123rf....lipa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości