Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos?
no to już jest jakiś punkt zaczepienia  Icon_cool
Odpowiedz
u mnie dziś 11 dl (0,30$) z serii świątecznych moich wypocin
i zamiast się cieszyć to ja mam mieszane uczucia
i mam nadzieję, że niesłusznie się martwię, że ktoś sobie buduje portfolio ....
zawsze jak jest taka spora dawka pobrań z jednej sesji, to mam tę obawę ...Icon_sad
Odpowiedz
a u mnie 2.02.2015 $35.20 ELA
Odpowiedz
U mnie nic się nie sprzedaje na tym stocku w porównaniu z SS, Fotolia i IS. Kończę tam cokolwiek pakowaćSmile

Tutaj ciekawy wątek:

http://www.microstockgroup.com/depositph...597317e3f7

Można sobie wyrobić opinięSmile
Odpowiedz
ostatnio mi wpadło 4.4 dol.

[Obrazek: depositphotos_54893967-food-Processing.jpg]
Odpowiedz
siemanko, a jak wyglądał u Was na tym stocku początek ?
może ktoś niedawno tam zaczynał...? przez ostatnie 2-3 tygodnie moje folio wzrosło tam od 0 do ponad 1800 fot i miałem tam do tej pory jedną sprzedaż za 30 cenciaków.... trochę to zabawne bo Bigstock/123rf już trochę zarobiły i codziennie po kilka się sprzedaje (portfolia tam też dopiero od 2 tygodni).
Odpowiedz
Miłosz jest dobrze ostatnio nawet wpadła El-a za 24,64
http://pl.depositphotos.com/9555591/stoc...-wall.html
Odpowiedz
Ja tam specjalnie nie narzekam. Początek rzeczywiście był biedny, zdarzało się kilka lub kilkanaście dni bez pobrania, ale od jakiegoś czasu pobrania wpadają częściej. Elka też się trafiła na ponad $30 Smile
Odpowiedz
aha, spoko... czyli trzeba dać trochę czasu temu stockowi Smile dzieki za informacje!
Odpowiedz
U mnie natomiast było zupełnie odwrotnie. Na początku sprzedaż jakoś się tam nawet zapowiadała nieźle, a potem kompletnie siadło mimo zwiększania pf. Od dłuższego czasu już tam nie ładuję zdjęć. Nie mam do nich zaufania. W porównaniu z innymi stockami, to ten jest wyjątkowo żałosny i cały czas myślę nad zamknięciem tam konta.

Powyżej kolega Edge podał fajny link. Myślę, że warto poczytać.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Icon_exclaim Przeglądanie zdjęć dodawanych do Depositphotos kaczor58 268 125 289 2013-09-28, 08:16:41
Ostatni post: MattZ90
  Automatyczne odnawianie zakupionej subskrypcji zdjęć w Depositphotos rsz 1 6 037 2011-12-27, 10:23:32
Ostatni post: dotios

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości