Wpłaty z Partner Program
Cytat:"Ja odkryłem że mój "dodatkowy dochód" jest za sprawą jednej foty sprzedanej przez Getty..I to wcale mnie nie cieszy bo pewnie to taki jednorazowy strzał."
tak samo myślę i mnie też to nie cieszy, generalnie IS sięga dna u mnie pod względem ilości pobrań, a obawiam się, że jeszcze będzie gorzej
Odpowiedz
Może to całe zamieszanie przez ich te ciągłe zmiany może coś się wyklaruje tylko nie wiem w którą stronę...Ja ogólnie to mam schody do piwnicy :-(
Odpowiedz
Po zmianach u mnie ilość DLi spadła o 50% a dochody o 2/3 także... Oto jak iStockphoto strzelił sobie w stopę Icon_wink


Załączone pliki
.jpg   istock.jpg (Rozmiar: 130.77 KB / Pobrań: 68)
Odpowiedz
Naliczyli już 3 dni, ale nie wiem czy doczekam do wypłaty, bo dostałem drugie ostrzeżenie o nieprecyzyjnym i dwuznacznym keywordowaniu Icon_sad Co za stok
Odpowiedz
Faktycznie naliczają 3 i 4 mam po jednym pobraniu ale po 1.83$ od sztuki jak nic szykują się kolejne potrącenia...
Odpowiedz
hmc mi iStockphoto też już dwa razy pogroził palcem, ale czytałem ten ich mail i nie ma mowy o żadnym banie albo coś Icon_wink

btw. u mnie jakieś ochłapy do trzeciego naliczone.
Odpowiedz
Też mam naliczenia do 4-go i tez jakies większe kwoty się trafiły, bo mi średnia ponad 0,4 wychodzi
Odpowiedz
Duże kwoty Smile Icon_wink mam tak samo...schody do piwnicy
Odpowiedz
a u mnie wszystko po 0,28 i nie wiem czy się cieszyć, czy nie Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-10-07, 11:21:10)GregorK napisał(a): a u mnie wszystko po 0,28 i nie wiem czy się cieszyć, czy nie Icon_cheesygrin

mam to samo ale my to płotki jesteśmy
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Partners program tylko w 2 i 3 tygodniu? Edge 5 4 666 2015-11-27, 21:31:28
Ostatni post: Edge

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości