Wpłaty z Partner Program
U mnie poziom stycznia i lutego, ale w porównaniu z ubiegłym rokiem to ogromny spadek, rzedu 60%.
Ładuje sporadycznie... mniej wiecej raz w miesiacu i w małych ilościach.
Odpowiedz
hmmm coś się dzieje z PP. mimo blisko 2k plików w PP pokazuje mi raptem 300 a miałem większość przerzuconych. ktoś zaobserwował podobnie ?


Edit. faktycznie, edytoriale mieszają :/ jak zaznacze edytoriale i creative to są wszystkie, jak tylko editorial to nie ma nic, a jak samo creative (domyślnie) to mam 300 plików :/
______________
:twisted:
Odpowiedz
Sprawdziłem na thinstocku. Miałem tam blisko 6500 plików, zostało 2000 plików. Dość ciekawe
Odpowiedz
(2014-04-21, 16:44:18)SHaiith napisał(a): Sprawdziłem na thinstocku. Miałem tam blisko 6500 plików, zostało 2000 plików. Dość ciekawe

Przy wyszukiwaniu plików musisz zaznaczyć również editorial, powinno się większość odnaleźć.
Odpowiedz
(2014-04-21, 18:34:25)johan napisał(a):
(2014-04-21, 16:44:18)SHaiith napisał(a): Sprawdziłem na thinstocku. Miałem tam blisko 6500 plików, zostało 2000 plików. Dość ciekawe

Przy wyszukiwaniu plików musisz zaznaczyć również editorial, powinno się większość odnaleźć.

Z opcją "editoral" mam 5200, jeszcze dziwniejsza sprawa.
Odpowiedz
U mnie marzec 100% lepiej niż luty - kasa i ilość DL, ale ja na początku drogi jestem.
Odpowiedz
Wygląda na to, że Thinkstock nie łyka wszystkich plików, które są niby w PP, albo IS nie wszystkie przekazuje.
Z ostatnich paczek które mi zatwierdzili na IS, tylko część zdjęć się pokazała w Thinkstocku.
Zobaczymy jak to wpłynie na sprzedaż.
Ciekawe czy ten abonament na IS będzie rozliczany jako PP, czy normalnie, bo na razie nie miałem jeszcze takiej sprzedaży.
Odpowiedz
Dziwna rzecz. Przed chwilą nagle mi doliczyli 22,22 $ za jeden plik w PP za poprzedni miesiąc. Ktoś może orientuje się o co chodzi?
Odpowiedz
Mam dokładnie to samo.
Doliczyli 50,90$ za sprzedaż zdjęcia w dniu 09.03.2014
Oby nie nastąpiła powtórka z września, wówczas naliczyli xxx$ za sprzedaż zdjęcia i teraz potrącają.
Odpowiedz
U mnie przybyło około 28 $ ... o co kaman?? Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Partners program tylko w 2 i 3 tygodniu? Edge 5 4 666 2015-11-27, 21:31:28
Ostatni post: Edge

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości