Wpłaty z Partner Program
(2013-09-24, 11:08:23)monoimposm napisał(a): Albo nic nie sprzedałem, albo o mnie zapomnieli Icon_sad

Zobacz czy przenieśli Ci zdjęcia na Thinkstocka itp., bo z tym różnie bywa...
Odpowiedz
(2013-09-24, 11:29:33)Bridzia napisał(a): Zobacz czy przenieśli Ci zdjęcia na Thinkstocka itp., bo z tym różnie bywa...

Są wszystkie wysłane przed 08.09. Z resztą w lipcu miałem sprzedaż w PP, więc raczej nie wycofali. Może po prostu od 1 do 8 sierpnia nic tam nie sprzedałem. Poczekamy zobaczymy.
Odpowiedz
Tak zerkam na to co kapie, to jest to u mnie zdecydowanie gorszy miesiąc niz lipiec. U jednych wiec moze być mniej DL w konkretnych dniach, u innych zupełny ich brak
Odpowiedz
Ciekawe jak u Was wygląda naliczenie PP. Aktualnie widze naliczenie juz za 27.08
Pierwsze 10 dni to dobry poziom podobny do lipcowgo. Kolejne 10 to lekki spadek na poziomie 20-25%, ale ostatnie 10 dni to już tragedia.

A u Was jak?
Odpowiedz
Ja mam do 18 równy poziom, a potem jest jakaś masakra.
Odpowiedz
Od 1 do 16 mniej więcej wyrównany poziom od 17 do 25 spadki o których piszesz 26 i 27 nawiązuje do pierwszej połowy miesiąca a reszty dni jeszcze nie naliczyli. Generalnie zapowiada się u mnie najsłabszy miesiąc w tym roku Icon_sad
Odpowiedz
Mi naliczyli już do 28-ego i powiem tak ...Jak to powiedział dowódca pingwinów to jest katanatastrofa tzn. PP Katanatastrofa Smile.

...Takie prawo wakacji ludzie wolą odpoczywać niż jakieś tam zdjęcia ze stoków Smile
Odpowiedz
Katanatastrofa??? Za mało powiedziane!!! To jest co najmniej Katanatanatanatastaratrofa!!!!

21 (sic!) razy mniej DL'i niż w lipcu!!!


BTW Skipper rulez.
Odpowiedz
na razie 65% tego co w lipcu Icon_sad
Odpowiedz
Az policzyłem te procenty... u mnie wychodzi 42% tego co w lipcu Icon_sad
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Partners program tylko w 2 i 3 tygodniu? Edge 5 4 666 2015-11-27, 21:31:28
Ostatni post: Edge

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości