Wpłaty z Partner Program
Potwierdzam, ale cienizna...znowu będzie bez wacików Icon_wink
Odpowiedz
tak płaczecie o te waciki. może konkurs "waciki arena tour" ?

uczestnicy kupują po paczce wacików - fotografują w/g własnego uznania /ale dodatkowe rekwizyty nie mogą przekroczyć wartości samych wacików. - 1 września podsumujemy. nagrody do uzgodnienia. obalimy mit że nie da sie zarobić na waciki/ach. albo i nie.
Odpowiedz
(2013-07-15, 09:26:57)canion1 napisał(a): tak płaczecie o te waciki. może konkurs "waciki arena tour" ?

uczestnicy kupują po paczce wacików - fotografują w/g własnego uznania

Znaczy.... sprawdzamy, czy waciki zarobią na siebie? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
dokładnie. raz na zawsze rozwiążemy dylemat czy to stocki sie kończą czy może jednak to własne lenistwo jest przysłowiową kłodą pod nogi.

Zasady:
1. inwestycja w waciki i rekwizyty dodatkowe nie może przekroczyć 10 zł. ale tak czy inaczej waciki mają być głównym i dominującym motywem zdjęcia. /czyli np zdjecie przedstawiające dziewczynę z wacikami nie spełnia warunków/
2. podsumowanie każdy prowadzi sam i 1 wrzesnia ogłaszamy rezultat tzn zarobek. Można wgrać max 20 zdjęć na dowolną ilość stocków.
3. Nagrodę /ksiązka o kreatywnej fotografii produktowej/ uroczyście wręczymy na jesiennym zlocie
Odpowiedz
Obstawiam lenistwo... wiem po sobie Smile
Odpowiedz
Cheloł jakieś nurty pozytywistyczne Smile...
Odpowiedz
mnie chyba ekskomunikowali z PP...
Odpowiedz
To jakaś porażka... takie grosze że podejrzewam że postanowili że 1/10 ze sprzedaży na PP idzie do fotografa reszta dla powodzian w Kanadzie.
Odpowiedz
Stocki się kończą, 2 PP (dwa) DLe do 7go Smile (2 = waciki / ~100)
Odpowiedz
Aż boję sie przyznać, ze mam po kilkanaście dziennie Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Partners program tylko w 2 i 3 tygodniu? Edge 5 4 666 2015-11-27, 21:31:28
Ostatni post: Edge

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości