Czy to koniec StockXpert?
(2010-03-14, 11:40:52)oxygen64 napisał(a): A ja w połowie lutego usunąłem całe portfolio, wyłączyłem na wszelki wypadek jeszcze opcje sprzedaży na Thinkstock, a i tak teraz pojawiło mi się że mam 44DL na TS.
Napisałem do supportu żeby usunęli wszystkie moje prace, bo nie chcę sprzedawać tak tanio.

Hej,

Czy owe 44DL pojawiły się w tradycyjnym podsumowaniu miesięcznych DL-i w panelu Stockxpert z adnotacją, że poszły przez TS?

remik44992
Ja zarobiłem całe 8$ na TS kasa wpłynęła na konto w SX, czyli 32 fotki sprzedane.Dobre i to.
(2010-03-14, 22:29:28)remik44992 napisał(a): Hej,

Czy owe 44DL pojawiły się w tradycyjnym podsumowaniu miesięcznych DL-i w panelu Stockxpert z adnotacją, że poszły przez TS?

remik44992

TAK
Ponieważ jakby kwiecień(obiecany wcześniej termin) już na dobre się rozpoczął, zapytałem adminów Thinkstock i StocXpert "
dwumailowo" kiedy moje fotki z SX będą w końcu widoczne na TS.
Cierpliwie czekam na odpowiedź Icon_confused
fotek nie ma na TS, ale może to jakiś znak, bo i na SX też ich już nie ma - zniknęły miniaturki widoczne w koncie???? Icon_eek
czekam więc dalej
w
ja też ciągle czekam.... faktycznie miniaturki zniknęły, ale bardziej mi to wygląda na jakiś błąd odczytu Icon_sad
... i dostałem odpowiedź!
Icon_biggrin ... znaczy kwiecień potrwa jeszcze parę tygodni Icon_cheesygrin
Ok! czekam dalej

Hello Wojtek,

Thank you very much for your email.

Your SXP files will be transferred to the Hemera collection during the upcoming final migration. It is scheduled to complete over the next few weeks.

Please let us know if you require further assistance.

Regards,

Darek

iStockphoto Team
I znów Thinstock przesłał $ na Stockxpert tym razem całe 12,75$, t.j 51 pobrań. Czyli coraz lepiej.
O! A co u reszty kolegów i koleżanek? Czy u kogoś jeszcze cos na Thinstock się dzieje?

Mam wrażenie, że to tylko my z Kaczorkiem jesteśmy "od macochy" Icon_sad
Większość koleżanek i kolegów polikwidowało konta na Stockxpert. Mają oni oczywiście swoje racje.Ja na razie próbuje co z tego wyniknie.Smile
a ja nie wiem co z tym SX, kliknęłam żeby mi moje skromne kredyty przesłali na iStockphoto i nie wiem gdzie to się podziało ...
konta na SX nie zlikwidowałam, czyli nadal tam coś mam?
o matko


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości