Depositphotos
(2010-04-06, 11:10:08)arturm napisał(a): Wczoraj zapytalem i czekam na odpowiedz. PF lukne jak wroce z pracy, bo nie ukrywam ze jestem ciekaw.

Nie Ty jeden...
Odpowiedz
mam już ponad 500 zaakceptowanych fotek i co z tymi 100$?
trzeba zawnioskować czy co robić?
Odpowiedz
(2010-04-06, 11:13:08)vito157 napisał(a): Nie Ty jeden...

Witam! Zostałem zablokowany na DepositPhotos dzięki "pozycjonowaniu"
oprócz tego zablokowali mi także konto na Shutterstock i bigstock. Dlatego uważajcie Smile pozdrawiam
Odpowiedz
no to nieciekawie. tylko dlatego ze kupowales sam swoje foty? nie zdarzylo sie czasem, ze na ta sama karte kredytowa otwierales konta (albo ten sam email)? A inna sprawa to ciekawe co do tego ma Shutterstock i BS;/
Odpowiedz
(2010-04-06, 15:33:34)arturm napisał(a): no to nieciekawie. tylko dlatego ze kupowales sam swoje foty? nie zdarzylo sie czasem, ze na ta sama karte kredytowa otwierales konta (albo ten sam email)? A inna sprawa to ciekawe co do tego ma Shutterstock i BS;/

Płaciłem z kilku kont paypal ale też ze swojego, doszli po ip , ale sprawa z Shutterstock i bs też mnie dziwi, nie będzie dziwne dla mnie jak okaże się niedługo że DepositPhotos to kolejne dziecko Shutterstock Smile
Odpowiedz
No to ja musialem miec farta, bo wszystko z jednego IP praktycznie szlo. Na szczescie kase wyplacilem kilka dni temu wiec mysle ze juz nie beda sie czepiac. Tak z ciekawosci zapytam... jakie uzasadnienie na Shutterstock napisali zamykajac konto? mozesz to odkrecic?
Odpowiedz
Strasznie kombinujecie ... Icon_confused
Odpowiedz
zamienił stryjek siekierkę na kijek...
Odpowiedz
(2010-04-06, 15:43:27)arturm napisał(a): No to ja musialem miec farta, bo wszystko z jednego IP praktycznie szlo. Na szczescie kase wyplacilem kilka dni temu wiec mysle ze juz nie beda sie czepiac. Tak z ciekawosci zapytam... jakie uzasadnienie na Shutterstock napisali zamykajac konto? mozesz to odkrecic?

Uzasadnienie napisali takie że otrzymali wiadomość od DepositPhotos o dokonanych zamachach lol i moje konto będzie zamknięte na czas dochodzenia , dochodzenie trwa już ponad tydzień , nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi
Odpowiedz
(2010-04-06, 18:09:35)stryjek napisał(a): Uzasadnienie napisali takie że otrzymali wiadomość od DepositPhotos o dokonanych zamachach lol i moje konto będzie zamknięte na czas dochodzenia , dochodzenie trwa już ponad tydzień , nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi
co znaczy słowo "lol" w ....zamachach lol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości