Depositphotos
(2010-03-12, 14:47:03)blueminiu napisał(a): Jakieś problemy techniczne bo strona nie działa :/

Dziala. Wiec to chyba cos u Ciebie.
Odpowiedz
Działa , ale faktycznie przed chwilą nie działało Smile
Odpowiedz
dzięki "dokładnemu" rozpatrywaniu fotek poznałem dziś nowy rodzaj lazanii

http://depositphotos.com/view_item.php?id=2503146

I co im z miliona zdjęć jak jakość kuleje? Akurat ta "lazania" jest bardzo przyzwoicie zrobiona ale jak patrzę na te ostatnie 20 zaakceptowanych zdjęć to czasem z 20% można było śmiało odrzucić.
Odpowiedz
Icon_surprised bardzo taka...hm.. dietetyczna Icon_surprised Icon_cheesygrin
Zauważyłam, że inspektorzy mają potyczki z odrzucaniem słabych jakości i przyjmują foty z zaślepką na oczach.
Odpowiedz
i raczej tania, jeśli wziąć pod uwagę składniki... Icon_wink
Odpowiedz
Właśnie się zarejestrowałem (z linka referencyjnego Caniona). Mam trochę czasu ostatnio, to trzeba by go jakoś dobrze spożytkować Smile, bo w branży stockowej zaległości sobie narobiłem.
Odpowiedz
Długo coś mi się zdaje rozpatrują te 5 zdjęć próbnych. Zarejestrowałem się w sobotę i jeszcze nic. Wciąż nie mogę nic wrzucać, a teraz mam czas. Ech, pewnie przyjmą, jak czasu będzie brakowało...
Odpowiedz
weekend był. Daj im troszkę czasu. milion zdjęć w bazie przewalony. to i tak rekord w stockowej branży jeśłi chodzi o szybkość budowy bazy .
Odpowiedz
Wiem, wiem. Trochę się tylko nastawiłem, że przyjmą mi szybciutko i będę mógł "pouploudować" (ale fajne słówko Smile), póki mam trochę czasu.
Odpowiedz
Już zaakceptowane, ale teraz nie mogę skorzystać z promocji.
We are sorry, but you are not able to participate in Promotional Program at this time.
Napisałem już maila z pytaniem. Zobaczymy o co chodzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości