Depositphotos
(2010-03-09, 10:00:26)canion napisał(a): blueminiu - cieżko pracujących* stockerów czeka kraina mlekiem i miodem płynąca Icon_wink

Mówisz o DepositPhotos czy ogólnie o stockach ? Jest jeszcze 3 opcja - ironizujesz Icon_cheesygrin


Cytat:wczoraj na forum Shutterstock była ciekawa dyskusja na temat przyszłości. zajrzyjcie. warto

Jakoś nie mogę znaleźć tej dyskusji. Mozesz dać dokładnego linka?
Odpowiedz
Stocki to biznes jak każdy inny. Pewnie że jak ktoś ma talentu w nadmiarze to generalnie całą "strategię" stockową może miećgdzieć. robi sobie spokojnie jednego hita dziennie i jest happy. baaaaaaaaaaaa. nawet jak zrobi jednego tygodniowo to teżbedzie happy.

Cała reszta niestety postarać sie musi bardziej. Ale żeby nie dreptać w miejscu warto czasem dostać cenne wskazówki od innych. temu własnie mają służyc warsztaty czerwcowe które organizuję. Myśłe że uczestnicy o ile zastosują sie do wiedzy rad które tam otrzymają mają szanse wskoczyć do pędzącego stockowego ekspresu nawet jesłi spóźnili sie na odjazd.

Zgadzam sie w 100% z tym że podstawą są zaje...te. ale mocne pf nie bierze sie z niczego. Można powoli dochodzić do tego celu ale wiekszość nie ma cierpliwości i w efekcie porzuca stocki / w sumie to chyba dobrze że odpada jekieś 80% zaczynających/ . dlatego czasem warto skorzystać z drogi na skróty i skorzystać z wiedzy innych. no ale to temat na już dłuższa pogadankę

ps. rzeczywiście wątek o przyszłości fotografów pracujących na stocki zniknął. pewnie moderator Shutterstock usunał. a szkoda. tam był ciekawy fragment o tym jaki wpływ na stocki może mieć premiera apple ipad. tą bestię trzeba nakarmić obrazkami. jeśłi ktoś jeszcze nie zauważył tej premiery warto sie przyjrzec.

http://www.apple.com/ipad/

Ale wracając do DP. Napełnianie pf świetnie pokazuje ile kto pracy wkłada w stocki.

(2010-03-09, 11:17:51)vito157 napisał(a): Rozumiem, ze przez pozostale 2 (lub 3 dni) w roku ciezko pracujacy stocker odpoczywa...
SmileSmileSmileSmile


tak. Boże Narodzenie i Sylwester mamy wolny. yes,yes,yes
Odpowiedz
co ma ipad do stoków?
to chyba jakaś głębsza skojarzanka
Odpowiedz
generalnie to lub podobne urządzenie powinno w ciagu najbliższych lat zastąpic drukowane ksiażki i podręczniki. jeśli nie w eu to w stanach napewno. ipad to łatwy, mobilny dostęp do informacji. a informacja bez zdjęć i filmów nie istnieje. mysłe że tradycyjny laptop w wielu domach stanie sie wkrótce zamierzchłą przeszłoscią.
no ale to już całkeim OT zaczyna sie robić. wracamy do DP. leniuszki do roboty
Odpowiedz
(2010-03-09, 11:52:26)canion napisał(a): tak. Boże Narodzenie i Sylwester mamy wolny. yes,yes,yes

I blad...
W Sylwestra mozna fotografowac sztuczne ognie. A w swieta - potrawy na stole i szopke. Beda jak znalazl na... nastepny rok.
Odpowiedz
fakt. trzeba nad tym tematem popracować.
Odpowiedz
A mnie dziś spotkalo mile zaskoczenie na DepositPhotos W sprzedaży 1 fotki pojawilo mi się: License "Bonus" za 1.32$ Smile

Ktoś może wie z jakiej to okoliczności?
Odpowiedz
Pisałem w którymś wątku o tym Smile Też mi się to trafiło i jest to bodajże bonusowe zdjęcie które należało się kupującemu.Jeśli kupisz zdjęcie XXL możesz pobrać za darmo inne XL (czyli o rozmiar mniejsze) itd Smile
Odpowiedz
aaaaa... rozumiem, dzięki ambroSmile
Odpowiedz
Jakieś problemy techniczne bo strona nie działa :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości