Depositphotos
To ja ponowię pytanie, czy promocja za te 500 sztuk jest ograniczona w jakiś sposób? Może ilością fotografów, albo czasem pakowania zdjęć?
I jeszcze pytanko o link do PP - czy muszę w tym banku zgłaszać, że uaktywniam program partnerski?
Odpowiedz
musisz wejśc w zakładkę PROMOTION i tam włączyć P.P.P. pojawi sie w ramce napis Promotion Program Already Activated . i wtedy bedą CI naliczać po 0.20 za upload. czy to działa wstecz na file już uploadowane nie wiem ale jak włączysz to sie dowiemy.
Odpowiedz
eee, dzięki Canion, ale nie o to mi chodziło, na całe szczęście to zaznaczyłam przed rozpoczęciem wrzucania zdjęć Icon_wink Ten link dotyczy tylko promocji na 500 pierwszych zdjęć, a mnie interesuje, czy aktywuję coś wchodząc do programu partnerskiego(nie widzę tego, ale lepiej się upewnić Icon_wink ).
Odpowiedz
@Ariene: Nic się nie aktywuje odnośnie PP.

Propaganda DepositPhotos działa, ludzie już u SMS'ami kupują ... szok.
Odpowiedz
wczoraj wrzucone, dzisiaj przyjęte... wszystkie, żadnych odrzutów, też tak macie?
Odpowiedz
Jasne, biorą jak leci. Pewnie dopuki nie uzupelnią bazy to tak bedzie
Odpowiedz
dokładnie, jeśli wrzucam w pakiecie do 20-30 sztuk, nie marudzą zupełnie Smile Przy 80 plikach już im się zaczyna narzekać, zwykle na brak ostrości, ale nie protestuję z moim D80 z kitem Icon_wink
Odpowiedz
Ariene a ja myslałem wymienić mój APSC na FF. Smile Chyba jednak jeszcze poczekam.
Odpowiedz
rachwal , ja po cichu liczyłem że te sms zakupy to bedzie strzał w 10tkę. bardzo prosty i szybki sposób zakupu gdy zdjęcie potrzebne "na już". oj. coś mi sie zdaje że inne stocki odgapią
Odpowiedz
(2010-01-23, 00:01:21)canion napisał(a): oj. coś mi sie zdaje że inne stocki odgapią

W sumie najmniej oplacalna dla sprzedającego forma... o ile wiem, większą częśc kwoty (60%) zabiera operator obslugujący SMS-y.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości