Wypłata pieniędzy z iStockphoto
No dobrze Grzesiu ale mówiąc konto miałem na myśli właśnie coś w rodzaju pay-pal.
Sam napisał że teraz pokazuje mu saldo 59$....więc gdzie ta kasa? Raczej gdzieś na jego koncie (pay-pal czy inny diabeł) bo jeśli jej nie pokazuje na ESP to wątpie by sie u nich znalazła.
Moja kasa która zniknęła jakoś w styczniu teraz wróciła i wszystkie zarobki widzę.
Odpowiedz
Nigdy nie wysylalem do nich zadnego numeru konta.Dopiero dzisiaj to zrobilem. I automatycznie pojawilo mi sie konto Payoneer. Co dalej powinienem zrobic?

Nie mam na zadnym kocie ..bo nigdy nic im nie wysylalem.. tak jak wspomialem wyzej, dzisiaj podalem im numer konta..
Odpowiedz
Wejdź w payment options, wybierz opcję płatnosci i tyle, kasę sami przeleją po przekroczeniu 100$.
O pozostałą kasę to pytaj raczej support.
Odpowiedz
opcje plactosci wybralem dzisiaj..i wiem z epo przekroczeniu 100$

Ale co zrobic zeby odzyskac te 300 $?
Odpowiedz
A kto to może wiedzieć?
Tylko support, pisz do nich.
Odpowiedz
Nigdy nie wyplacslem kasy wczesniej bo doszedlem do wniosku ze po 100 @ to troche za malo.Wiec stukalem wiecej a teraz wiedze ze na ESP tych pieniedzy wszystkich nie widac...tylko marne 59 $
Odpowiedz
Dlatego moim zdaniem cięzko będzie teraz coś wydębić od nich....ale próbuj,pisz, walcz...może Ci się uda.
Odpowiedz
Coto jest te support? Napisalem juz do nich maila.Watpie ze to cos da.Ale dzieki za poswiecony mi czas.Ale tak dla mojej wiedzy czyli jezeli po podaniu im mojego konta ...po przekroczeniu 100$ wysla mi automatycznia kase na konto tak?
Odpowiedz
No support to obsługaSmile
Co do drugiej części pytania: tak, wysyłają kasę automatycznie po przekroczeniu 100$.
Odpowiedz
Tak myslem 'wsparcie' ...ale dzieki za info..doceniam..czlowiek uczy sie na bledach..jak jest kasa to sie ja bierze..a nie czeka az wzrosnie do miliona haha
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PayPal nie przyjmuje pieniędzy z iStockphoto? craft08 9 8 481 2012-02-08, 18:36:57
Ostatni post: greg801
  Wypłata pieniędzy w dolarach z iStockphoto? agamalinowska 7 8 464 2010-02-08, 21:15:08
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości