Sprzedałem zdjęcie na Alamy
TZN super, gdybym dostała kasę choćby za jedną sprzedaż.
Odpowiedz
Wow ! Gratuluję. Mi niestety wyłączyli Alamy Icon_sad
Odpowiedz
Na Alamy dość często lubią cofać kasę ale jedna sprzedaż powinna się utrzymać.
Odpowiedz
[Obrazek: CC8774.jpg]Sprzedaż raz na 3-4 miesiące, ale 237$ (50% dla mnie) piechotą nie chodziSmile
Odpowiedz
moja pierwsza D5T1A6, dodam tylko że 2lata temu zrezyzgnowalem i zostały ochłapy w postaci 35fot.. a tu masz Icon_wink
Odpowiedz
(2014-09-29, 22:24:14)claraveritas napisał(a): moja pierwsza D5T1A6, dodam tylko że 2lata temu zrezyzgnowalem i zostały ochłapy w postaci 35fot.. a tu masz Icon_wink

Pieknie! Nie wiem czy zauwazyles literowki w tytule stethecope-winno byc stethoscope, ja mialem kiedys ich pelno i dziwilem sie ze nie mam zadnych wyswietlen Smile choc z drugiej strony to keywords naprowadzaja na zdjecie
Odpowiedz
$25 dla mnie


[Obrazek: Cadillac_Eldorado_Brougham_-_1957-AM4RYY.jpg]
Odpowiedz
Gratuluje sprzedanych zdjęć na Alamy. Ja walczę drugi rok i bez rezultatów. Zdjęć w galerii ponad 2tys. i zero sprzedanych. Masakra. Ogólnie mam wyłączoną tą opcję Novel user czy coś takiego, jak się nie mylę to to pozwala sprzedawać fotki za mniejszą kasę? Może warto tą funkcję włączyć? A może nic mi się nie sprzedaje ze względu na to, że mam wszystkie zdjęcia w licencji RF i wystawione na wszystkie inne popularne stocki? (Może zdjęcia mam słabe...Icon_sad )
Odpowiedz
Borys - u mnie podobnie, zacząłem przygodę z Alamy na koniec lutego - 740 zdjęć i zero sprzedaży, a zdjęcia są te same, które codziennie schodzą na innych stockach...
Odpowiedz
(2014-10-13, 07:43:45)maccio napisał(a): Borys - u mnie podobnie, zacząłem przygodę z Alamy na koniec lutego - 740 zdjęć i zero sprzedaży, a zdjęcia są te same, które codziennie schodzą na innych stockach...

Alamy jest dosc specyficzne, znam osoby ktore zyja tylko z Alamy i to bardzo dobrze. Srednio majac w PF po 10-20 tys zdjec z ktorych wiekszosc robiona z marszu z reki,nie jednokrotnie cool-pixem tych zdjec nie ma na innych stockach bo to edytoriale, i to te warte cos tylko dzis czy jutro. Owszem, sprzedaja sie takze foty ktore jak mowisz, masz na innych stokach, ale to raczej sporadyczne.
Alamy to nie Reuters czy AFP czy cokolwiek innego ale tu w UK maja sporo regularnych klientow, i ludzi utrzymujacych sie tylko z Alamy.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak usunąć zdjęcie z Alamy? oxygen64 12 10 580 2013-06-15, 22:15:26
Ostatni post: KAPA

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości