Sprzedałem zdjęcie na Alamy
ja nadal nic nie zarabiam na alamy
już się zastanawiam czemu moje fotki bezproblemowo przyjmują skoro dochód zerowy (oprócz jakiś dwóch sprzedanych daaaaaaaawno temu)

gratulacje Shaiith, to jest piękna kwotaSmile
Odpowiedz
Pierwsza sprzedaż Smile, 8.04$ dla mnie

[Obrazek: D5A735.jpg]
Odpowiedz
B6M9HR
$32 dla mnie
Odpowiedz
przejrzałem wątek, zmotywowaliście mnie i wracam do zabawy w Alamy Icon_wink poza tym niedawno poszło mi to:
CMTG8T za 19,38$ (5,82$ dla mnie)
Odpowiedz
(2014-01-13, 13:49:08)milosz napisał(a): przejrzałem wątek, zmotywowaliście mnie i wracam do zabawy w Alamy Icon_wink poza tym niedawno poszło mi to:
CMTG8T za 19,38$ (5,82$ dla mnie)

Welcome to the Jungle Icon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrin
Odpowiedz
D1CC3Y - $117.28 - dla mnie 50%.
Odpowiedz
(2014-01-16, 09:24:50)ambrozinio napisał(a): D1CC3Y - $117.28 - dla mnie 50%.

Te relacje ze sprzedaży dają mi impuls, aby opisać część załadowanych plików. Dałem radę zrobic 9 sztuk i mi sie znudziło

Gratki... konkretna kwota
Odpowiedz
Ja złapałem system opisywania taki: najpierw w Manage Images przeciągam na dół zdjęcia, zmieniam hurtowo atrybuty a potem do każdego już osobno słowa kluczowe zaczynając od maksymalnej liczby od dołu, potem wklejam wyżej no i te kluczowe to już dobieram wg. uznania. Jest mieszania z tym ale jak się zrobi to z głowy Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-01-16, 10:32:05)ambrozinio napisał(a): Jest mieszania z tym ale jak się zrobi to z głowy Icon_cheesygrin

No jest. Czekam na kolejne przechwałki, bo mi jeszcze z 10 fot z ostatniej wrzuty zostało do opisania Smile
Odpowiedz
Mam nadzieje, że będę mógł Ci pomóc w najbliższym czasie Icon_cheesygrin W ostatnim tygodniu miałem 3 nowe "zoomy" Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak usunąć zdjęcie z Alamy? oxygen64 12 10 580 2013-06-15, 22:15:26
Ostatni post: KAPA

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości