Sprzedałem zdjęcie na Alamy
Po z górką dwóch latach - pierwsza sprzedaż. A juz chciałem kramik posprzątać.
BFGFDB
Niby cena wysoka bo ponad 40 USD, ale dla mnie tylko 17 ot taki drobny bonus do imprezy sylwestrowej .
Odpowiedz
Gratulacje.
Myślisz że do Sylwestra uzbierasz wypłatę? ($250)
Odpowiedz
(2011-09-20, 10:22:59)jasiek napisał(a): Gratulacje.
Myślisz że do Sylwestra uzbierasz wypłatę? ($250)

Nie sądzę.
A to zdjęcie było zrobione w przeddzień imprezy sylwestrowej.
SlawS
Odpowiedz
Jednak życzę Ci dobrej wypłaty przed tegorocznym Sylwestrem
Pozdrawiam
Odpowiedz
Alamy to dziwny stock.....sprzedają się dziwne rzeczy i za jeszze bardziej dziwne kwoty ostatnio u mnie takie coś ktoś kupił : C1GNC6 za jedyne 360,58$...zwariowałem gdy to zobaczyłem, pomimo 60% prowizji zostaje 144$....szkoda,że takie cuda dzieją się tak rzadko...dziwne miejsce a je lubięSmile
Odpowiedz
Co się dziwisz, takie zdjęcia nie zalewają stocków ilością Icon_wink Gratki konkretnej kwoty! ( i jak tu myśleć o EX na IS jak Alamy daje miłe niespodzianki?)
Odpowiedz
Jak to jak - zostać EX na Istock, a na alamy wrzucać tylko RM.
Odpowiedz
Kolega przez rok sprzedal kilkanascie zdjec na Alamy (uploadowal tam okolo 1400) i srednio po 50-pare dolcow, natomiast raz mu sie trafil RF za ponad 300$ (najwyzsza sprzedaz i w dodatku RF). Przez rok w sumie wyciagnal okolo 1100$, ale jest zaskoczony tym RF-em. Bo wydawaloby sie ze RM-y daja najwieksza kaske...

Na blogu jest tekst (nie moge teraz znalexc dokladnego linku): http://www.alamy.com/blog/contributor/

Gdzie ktos wyciagnal kilka tysiecy funtow za moim zdaniem srednie zdjecie - chlopak siedzacy na ziemi i opierajacy sie o ceglany mur.
Odpowiedz
Ja wszystko daje na RM-ale się zastanawiam czy jak mam RM to może ktoś też kupić na RF? Bo w sumie to już nie wiem jakie dawać licencje, a Wy?
Odpowiedz
Ja mam same RF bo alamy traktowałem do tej pory marginalnie i wrzucałem poprostu od czasu do czasu to co na inne stocki. Ponieważ sezon ślubny dobiega końca od przyszłego miesiąca mam mocne postanowienie nadrobić zaległości stockowe i zrobić coś tylko dla alamy na RM.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak usunąć zdjęcie z Alamy? oxygen64 12 10 581 2013-06-15, 22:15:26
Ostatni post: KAPA

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości