[kaczor58] proszę o ocenę i uwagi
szkło z czarnymi kartonikami poza kadrem:
http://pl.stockxpert.com/browse_image/view/37665951
http://pl.stockxpert.com/browse_image/view/37667541
http://pl.stockxpert.com/browse_image/view/37676191
Experci! czy fotka do zaakceptowania?
co poprawić?
w
Odpowiedz
Dziwna rzecz Icon_wink
Odpowiedz
Spieszę z krytyką : A co niebieskiego prócz czarnych kartoników Ci się tam odbija? Icon_wink
Widzę zdecydowanie jakąś niebieską poświatę.
I ten czarny cień jakiś taki duży, daje bardziej wrażenie rozmycia niż ostrości..
[Obrazek: 52354,1238320209,1.jpg]
Odpowiedz
(2009-04-07, 00:41:32)disarrays napisał(a): Spieszę z krytyką : A co niebieskiego prócz czarnych kartoników Ci się tam odbija? Icon_wink
Widzę zdecydowanie jakąś niebieską poświatę.
I ten czarny cień jakiś taki duży, daje bardziej wrażenie rozmycia niż ostrości..
[Obrazek: 52354,1238320209,1.jpg]

Niebieska poświata - skutek koloru szkła. Tak myślę.
Kartoniki rzeczywiście zbyt nachalny dały efekt. Poprawię na bardziej subtelny.
Co mi się odbija? Dookoła białość, obiektyw wsunięty w przecięcie w kurtynie. Balans bieli ustawiony jak należy. Nie mam pojęcia?!
w
Odpowiedz
Kieliszki spoko obrączki nie bardzo. Może jeszcze to łączenie tła z podłożem takie troche zamieszanie wprowadza.
Odpowiedz
Jak dla mnie to i kolor i ciemne 'odbicie' na szkle sa ok. natomiast co do plastycznosci sceny mialbym zastrzezenia.
SZARYCH cieni nie toleruje po prostu bo mnie mdli nienaturalnoscIcon_wink na szczescie nie tylko mnie.
Odpowiedz
(2009-04-07, 11:13:58)plrang napisał(a): Jak dla mnie to i kolor i ciemne 'odbicie' na szkle sa ok. natomiast co do plastycznosci sceny mialbym zastrzezenia.
SZARYCH cieni nie toleruje po prostu bo mnie mdli nienaturalnoscIcon_wink na szczescie nie tylko mnie.

Podpowiedz proszę ( widząc fotki i zachowując rekwizyty ) jak Zmodyfikowałbyś scenę i plastyczność? W następnych ujęciach zastanawiam się nad zmianą i uzyskaniem naturalnego odbicia obiektu.
Może skorzystam z Twoich wskazówek
w
Odpowiedz
Koncepcje mniej wiecej rozumiem po przeczytaniu bo plastycznosc: - skoro nie ma cienia to ten glasbel wyglada jak placek ze szkla, nie wiem czy dales rybie oko czy ogolnie szeroki kat.
Chodzi o to by rzut - kat widzenia byl taki by i glasbel mozna bylo pojac od razu i moneta byla pod lepszym katem i nie centralnie przodem - to glowny motyw, w wariantach mozesz pozmieniac byleby wspolgrala zmiana kata glasbela z moneta.

W wariantach mozesz dac LEKKI cien (przy krawedzi) i zobaczysz co zaskoczy czy Z czy bez. No i brak w opisie i kluczowych CONCEPT i ogolnie opisu konceptu co by sie przydalo. W pospiechu mozna nie dostrzec.

No i moze nie tak biednie, kolumna monet tez by pasowala a pewnie latwiej wpadnie w oko. To takie moje pomysly.
Odpowiedz
(2009-04-07, 15:33:13)plrang napisał(a): Koncepcje mniej wiecej rozumiem po przeczytaniu bo plastycznosc: - skoro nie ma cienia to ten glasbel wyglada jak placek ze szkla, nie wiem czy dales rybie oko czy ogolnie szeroki kat.
Chodzi o to by rzut - kat widzenia byl taki by i glasbel mozna bylo pojac od razu i moneta byla pod lepszym katem i nie centralnie przodem - to glowny motyw, w wariantach mozesz pozmieniac byleby wspolgrala zmiana kata glasbela z moneta.

W wariantach mozesz dac LEKKI cien (przy krawedzi) i zobaczysz co zaskoczy czy Z czy bez. No i brak w opisie i kluczowych CONCEPT i ogolnie opisu konceptu co by sie przydalo. W pospiechu mozna nie dostrzec.

No i moze nie tak biednie, kolumna monet tez by pasowala a pewnie latwiej wpadnie w oko. To takie moje pomysly.

DziękiIcon_biggrin
Wykorzystam Twoje sugestie. Czysty, przejrzysty pieniądz - dlatego " biednie" 1 lub 2 monety.
Kilka kolumn monet już jest sfocona i czeka na zatwierdzenie, ale tu temat ma inny tyltuł: bezpieczna lokata i bank
pozd
w
Odpowiedz
(2009-04-07, 15:45:57)kaczor58 napisał(a): DziękiIcon_biggrin
Wykorzystam Twoje sugestie. Czysty, przejrzysty pieniądz - dlatego " biednie" 1 lub 2 monety.
Kilka kolumn monet już jest sfocona i czeka na zatwierdzenie, ale tu temat ma inny tyltuł: bezpieczna lokata i bank
pozd
w

Mówisz i Masz! Na SX już zatwierdzone:
http://pl.stockxpert.com/browse_image/view/37958241
pozd
w
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jestem świeżak i proszę o uwagi Pedros 14 7 005 2020-06-09, 09:54:31
Ostatni post: paula2542
  [Bies] Proszę o ocenę moich zdjęć Bies 18 10 761 2014-04-16, 23:15:50
Ostatni post: niolox
  [Bies] Proszę o ocenę i poradę Bies 10 9 066 2014-04-05, 18:29:06
Ostatni post: yanuz
  [audikszarik] Proszę o techniczną ocenę moich zdjęć, jak i użyteczność stockową audikszarik 46 26 246 2013-09-06, 00:14:51
Ostatni post: audikszarik
  [Witek] Proszę o ocenę zdjęć Witek 9 8 132 2012-09-06, 16:54:06
Ostatni post: Witek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości