Miłe zaskoczenie na Fotolii
A o jakiej ilości pobrań mowa jeśli mozna zapytać, taka tydzień powiedzmy( Warszawa nocą ) bo tą fotkę widziałem w najlepsiejszychSmile
Odpowiedz
Nie wiem, nie liczę pobrań w danym miesiącu danej fotki i nawet nie za bardzo wiem jak to sprawdzić....ale powiem tak....błyskawicznie wbiła się na drugie miejsce w moim pf i powoli zaczyna doganiać już pierwsze miejsce.
Odpowiedz
pierwszy raz mam tyle cyferek Icon_cheesygrin
"Prowizja netto: 0.880000000001"

Edit: właśnie doszło 0.470800000001 wcześniej takie ułamki mi się nie trafiały, a dziś dwa razy Smile
Odpowiedz
Zmiana stawki konwersji dla Dostawców
No nareszcie:
Drogi Dostawco,

Twój talent i zaangażowanie są przez nas bardzo cenione. Ze względu na zmiany kursu złotówki mające miejsce na przestrzeni ostatniego czasu, zdecydowaliśmy o dostosowaniu mechanizmu wypłat dla dostawców posiadających konta w polskiej strefie serwisu Fotolia.

Począwszy od 28 listopada br., każdy kredyt przy konwersji będzie miał wartość 4 zł, zamiast dotychczasowych 3 zł. Ta zmiana będzie miała zastosowanie do wszystkich wypłat zgłoszonych od tej daty.

Pozdrawiamy,
Zespół Fotolia / Adobe Stock
Odpowiedz
(2015-11-27, 11:52:24)Arek napisał(a): Zmiana stawki konwersji dla Dostawców
No nareszcie:
Drogi Dostawco,

Twój talent i zaangażowanie są przez nas bardzo cenione. Ze względu na zmiany kursu złotówki mające miejsce na przestrzeni ostatniego czasu, zdecydowaliśmy o dostosowaniu mechanizmu wypłat dla dostawców posiadających konta w polskiej strefie serwisu Fotolia.

Począwszy od 28 listopada br., każdy kredyt przy konwersji będzie miał wartość 4 zł, zamiast dotychczasowych 3 zł. Ta zmiana będzie miała zastosowanie do wszystkich wypłat zgłoszonych od tej daty.

Pozdrawiamy,
Zespół Fotolia / Adobe Stock

to nie miłe zaskoczenie, a efekt ciężkich walk Icon_wink jest na to oddzielny watek. 
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-11-27, 12:19:06)GregorK napisał(a): to nie miłe zaskoczenie, a efekt ciężkich walk Icon_wink jest na to oddzielny watek. 

Juz sie tak nie dopominaj o pochwały Smile
Odpowiedz
(2015-11-27, 13:03:31)fotek napisał(a): Juz sie tak nie dopominaj o pochwały Smile

dlaczego nie, lubię być głaskany Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
To ja głaszczę Icon_cheesygrin

Z rańca obudził mnie mail i ucieszyłam się, że Fotolia taka łaskawa. Wchodzę do Was obejrzeć co Wy o tym myślicie a tu się okazuje, że to Wy wzięliście sprawy w swoje ręce i jak powstańcy poszliście po swoje!

BRAWO! Icon_cheesygrin
Odpowiedz
A ja wrócę do kwestii "sporu" czy warto ustawiać max. stawkę za fotografie w systemie X czy nie. Warto!
Dziś wpadła mi licencja rozszerzona  "X"  za jedną z moich latarni morskich na Sylcie, i mam 25 a nie 15 kredytów. Trochę na to czekałem.
Niby nic, a cieszy Smile
Odpowiedz
(2015-12-01, 17:29:38)richart napisał(a): A ja wrócę do kwestii "sporu" czy warto ustawiać max. stawkę za fotografie w systemie X czy nie. Warto!
Dziś wpadła mi licencja rozszerzona  "X"  za jedną z moich latarni morskich na Sylcie, i mam 25 a nie 15 kredytów. Trochę na to czekałem.
Niby nic, a cieszy Smile

Gratuluje! choc ja zostane przy swoich niskich cenach Smile
jak mawia stare powiedzenie sell cheap - stack highIcon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości