Miłe zaskoczenie na Fotolii
Już Cie zdjęli. Rano była Twoja pizza w najlepszej sprzedaży dnia
Odpowiedz
(2014-07-30, 20:18:09)alga38 napisał(a): Już Cie zdjęli. Rano była Twoja pizza w najlepszej sprzedaży dnia

W dodatku była tam również w dniu wczorajszym Smile
Odpowiedz
A była, wczoraj trochę sprzedaż się ruszyła a dzisiaj 0 totalne. Ta pizza była fotką dnia dawno dawno temu. Swoje zarobiła Smile Nie wiem co oni mają za ciśnienie na promowanie tej fotki. Jak bym innych nie miał w pf Smile Ile można ścigać te same zdjęcie Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-07-30, 21:12:46)niolox napisał(a): A była, wczoraj trochę sprzedaż się ruszyła a dzisiaj 0 totalne. Ta pizza była fotką dnia dawno dawno temu. Swoje zarobiła Smile Nie wiem co oni mają za ciśnienie na promowanie tej fotki. Jak bym innych nie miał w pf Smile Ile można ścigać te same zdjęcie Icon_cheesygrin

Pfff...jaki wybredny Icon_cheesygrin Icon_wink
Odpowiedz
(2014-07-30, 21:12:46)niolox napisał(a): A była, wczoraj trochę sprzedaż się ruszyła a dzisiaj 0 totalne. Ta pizza była fotką dnia dawno dawno temu. Swoje zarobiła Smile Nie wiem co oni mają za ciśnienie na promowanie tej fotki. Jak bym innych nie miał w pf Smile Ile można ścigać te same zdjęcie Icon_cheesygrin


kilka (k) razySmile
Odpowiedz
dziś pełno Jacków w best sellers Smile
Odpowiedz
(2014-08-22, 13:45:29)alga38 napisał(a): dziś pełno Jacków w best sellers Smile

nie wiem na ile to ma odniesienie do rzeczywistości... co Jacek powiesz?

Mam dziś 2 Elki na Fotolia są też pliki co się dzisiaj sprzedały po kilka razy a w bestach ich nie ma Icon_wink
Odpowiedz
(2014-08-22, 13:45:29)alga38 napisał(a): dziś pełno Jacków w best sellers Smile

Gdzie ty to alga38 widzisz?
Odpowiedz
(2014-08-22, 17:12:01)SHaiith napisał(a):
(2014-08-22, 13:45:29)alga38 napisał(a): dziś pełno Jacków w best sellers Smile

Gdzie ty to alga38 widzisz?

http://pl.fotolia.com/Info/All/BestSellers/Today
Odpowiedz
A ja widze tez arfo w wyróznionych najnowszych Smile
http://pl.fotolia.com/Info/Images/NewestUploads
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości