Wpłaty z Partner Program
1. Ktoś może podać linka do tej strony getty360?
2. Jakie zdjęcia tam wskakują (bo tego forum co Fotek dał nie okiełznam sam) Smile ?

PS: sorka ale jestem totalnie "ciemny" w tym temacie.
Odpowiedz
Dziękuje wszystkim za wypowiedzi Smile
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to ja też nie bardzo kumam o co chodzi w tym poście lobo.
Odpowiedz
(2013-11-27, 20:56:39)arturm napisał(a): Dziękuje wszystkim za wypowiedzi Smile

Ja niestety nic wiecej nie umiem powiedzieć.
Kiedys był jakiś anons tej formy sprzedaży, ale moja angielszczyzna nie pozwalała mi sie z tym zapoznać.
Ostatnio trafiłem na informację, ze efekty sprzedaży z Getty 360 są ewidencjonowane właśnie w PP... i to cała moja wiedza na ten temat
Odpowiedz
Getty 360 to jest nowy projekt od getty images. Dostęp do strony mają tylko najlepsi i nieliczni klienci getty, także zwykły śmiertelnik nie ma dostępu do tego serwisu. Do g360 zostały przemirrowane wszystkie pliki z IS.. Efekty sprzedaży będą widoczne nie pod PP, ale pod getty360.. Smile
Odpowiedz
Może i tak, jakkolwiek nie ma działu Getty 360 Smile (przynajmniej na razie)
Odpowiedz
Trochę sprawa rozjaśniona, ale trochę Smile
Odpowiedz
Mam pytanie odnosnie dodawania zdjęć do Partner Program. Podczas ładowania mogę tą opcję zaznaczyć, ale zawsze było to tez dostępne kiedy zdjęcie było już w portfolio, a ostatnio nie mogę znaleźć miejsca gdzie można było kliknąć i dodac zdjęcie do programu partnerskiego. Ktoś wie gdzie to się podziało? W jakim menu sie to znajduje?
Odpowiedz
Jak nie jesteś EX-em to idzie z automatu wg ich widzimisię
Odpowiedz
Wygląda na to, że dopiero doładowują PP . Moje doładowali prawie wszystkie w ostatnich 2 mies.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Partners program tylko w 2 i 3 tygodniu? Edge 5 4 666 2015-11-27, 21:31:28
Ostatni post: Edge

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości