Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - ambrozinio - 2014-10-05

Rzeźnik je odrzucił jeszcze przed opisaniem Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Nightman - 2014-10-05

wysłane ale mam teraz obsuwę czasową i pewnie nie wyrobię się na poniedziałek rano z zatwierdzeniem Icon_sad


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Tomek De - 2014-10-05

Ja mam takie problemy regularnie. Uploaduję codziennie i rzadko kiedy wszystko idzie w 100% bezproblemowo. Notorycznie mam tak że w uploadzie brakuje jednego pliku. Potem jak go dogram to zawsze jest odrzucony z informacją o błędzie w pliku i muszę to powtarzać. To już niemal norma. Mowa o wektorach.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2014-10-05

a ja nie mam problemu ... w zasadzie nigdy. raz czy dwa coś się zdarzyło, ale trudno to zaliczać do działań stałych i powtarzalnych.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ambrozinio - 2014-10-05

Ja wrzuciłem i tez jest ok.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Nightman - 2014-10-05

Kiedyś gdy wrzucałem na Shutterstock ftp'em to faktycznie bywały problemy ale jak wrzucam poprzez ich stronę to sporadycznie coś się nie zgadza. Często natomiast zdarza się, że znikają mi opisy i słowa kluczowe mimo, że są zaszyte w jpg'ach, problem ten dotyczy większości stocków więc nie przypisuję tu winy SS.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Tomek De - 2014-10-05

Racja - ładowanie przez stronę jakby lepiej działa, sęk w tym ze nie zawsze się da, tzn. bywa tak że w ogóle nic się nie dzieje, nic nie idzie przez stronę - puszczone za chwilę ftp'em przechodzi ... ja juz sie z tym pogodziłem, choć wkurza to bardzo. Jeszcze raz nadmienię że z wektorami sa takie jaja - jak wrzucam rastry - to jest wszystko OK.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tequila - 2014-10-13

Hej, jestem tu nowa. Piszę odnośnie SutterStock  gdzie napatoczył mi sie pewien problem, ktorego nie umiem rozwiązać. Mianowicie zarejestrowałam się na stronie Sutterstock i chciałam załadować zdjecia jako pierwsze - 10 do przeglądu. Nie wiem czemu ale zadno ze zdjęć nie chcę się załadować. Mam takie dziwne linie czarne, które wyglądaja jakby chciały się załadować ale nie mogą Icon_razz . Nie wiem czy to problem z Javą? czy z innymi aplikacjimi przegladarki. Jak rozwiązac ten problem? Bo już nie wiem gdzie szukać odpowiedzi Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2014-10-13

generalnie, jeśli ładowałaś przez stronę to Shutterstock działa. Spróbuj z inną przeglądarką. Do pierwszego załadowania chyba nie można przez FTP. ew. napisz do supportu Shutterstock - on tam dość szybko reagują.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tequila - 2014-10-13

Dzieki wielkie za pomoc.