Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2014-06-13

Oprócz tego sortowania popular, chyba jakoś pozycjonowanie zdjęć zmienili, z ilości pobrań na datę pobrania bardziej. Fotki ktore nigdy nie byly sciagane, ktoś odkopuje i tego samego dnia sprzedaje się jeszcze kilka razy. Dziwne. Zawsze przy zdjęciach miałem same jedynki, pojedyncze DL dziennie, a teraz nawet gnioty maja kilka dziennie. Ktoś odnotował takie zjawisko?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ambrozinio - 2014-06-14

Mam to samo. Jakieś stare zapomniane zdjęcie jednego dnia kilka razy się potrafi sprzedać...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Wuja - 2014-06-14

Nic takiego nie obserwuję choc miło by było


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ambrozinio - 2014-06-14

Żeby było jasne.. sporadycznie mi się to przytrafia Icon_cheesygrin Ale jednak Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mmlolek - 2014-06-14

(2014-06-13, 23:17:45)szakalikus napisał(a): Oprócz tego sortowania popular, chyba jakoś pozycjonowanie zdjęć zmienili, z ilości pobrań na datę pobrania bardziej. Fotki ktore nigdy nie byly sciagane, ktoś odkopuje i tego samego dnia sprzedaje się jeszcze kilka razy. Dziwne. Zawsze przy zdjęciach miałem same jedynki, pojedyncze DL dziennie, a teraz nawet gnioty maja kilka dziennie. Ktoś odnotował takie zjawisko?

U mnie sprzedaje się codziennie ten sam zestaw, plus coś z nowej paczki.
Ogólnie kilka DLi dziennie, rzadko do 10 dobijam. Sortowanie nic nie zmienia, czasem jak wrzucę coś na Twittera to mam kilka odwiedzin w galerii.
Pozdrawiam.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Esdras - 2014-06-14

(2014-06-14, 11:12:12)Wuja napisał(a): Nic takiego nie obserwuję choc miło by było

Pewnie dla tego że wszystkie Swoje fotki po kilka razy sprzedełeś Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mmlolek - 2014-06-17

Też czekacie dzisiaj tak długo na pojawienie się zdjęć w portfolio. U mnie mija 9 godzina i fotek nadal nie widać Icon_sad
Dodatkowo oczekujące na review znowu znikają, wrrrrr...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - niolox - 2014-06-17

Mam tak samo, fotki dawno przyjęte a nie widać w pf. U mnie od początku miesiąca jakiś skok nastąpił z 2-3 dl dziennie na 6-9. Raz 12 wpadło i wczoraj 13, i to mój rekord na razie od 3 mieś bytności na ss. PF 258 fotek. 50 % z pf przynajmniej raz się sprzedała.
PS. (Pojawiły się podczas pisania posta)


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2014-08-01

Nie mozna wejść na Shutterstock Icon_sad


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2014-08-01

(2014-08-01, 22:23:43)oxygenka napisał(a): Nie mozna wejść na Shutterstock Icon_sad

Po co wchodzić... bida straszna Smile