Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - Szakal17 - 2012-12-02

hmc jak sprawdzasz, które trafiły do nowych?

Mam z Shutterstockiem problem logowania - mianowicie kiedy wchodzę na stronę i kliknę prawy górny róg "Sign in" wpiszę login i hasło to przerzuca mnie na stronę gdzie muszę ponownie wpisać login i hasło a potem przepisać tekst z tokena - CZY TO NORMALNE?!? Druga sprawa, że będąc już zalogowanym z reguły zostaję wylogowany kiedy np kliknę w swoją galerię aby ją obejrzeć albo jakieś zdjęcie - w zasadzie jest mało rzeczy gdzie po kliknięciu nie zostaje wylogowany z automatu... Icon_sad Znacie ten problem, czy standardowo ja mam pecha?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - enzojabol - 2012-12-02

Dziwna sytuacja, mam 0 na koncie w Shutterstock a w Payment History nie mam żadnych pozycji. Miałem już sporo ponad wymagane minimum do wypłaty, w tym miesiącu miała byc moja pierwsza wypłata z Shutterstock i tu taka sytuacja? To normalne czy może powinienem pisać do supportu?

PS. W statystykach wszystkie moje sprzedaże nadal widnieją.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mskorpion - 2012-12-02

Przekroczyłeś limit wypłaty, czyli w tym miesiącu prześlą ci pieniądze. Robią to automatycznie. Powinieneś dostać od nich wiadomość na maila informującą o wielkości wpłaty. Jest weekend więc być może otrzymasz go jutro. Nie ma powodu do niepokoju Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2012-12-02

Daj im chwilę, bedziesz miał i w Payment History i na koncie. U mnie jest to samo, kasa do wypłaty zniknęła i w Payment History pusto.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - airborne77 - 2012-12-02

To normalne. Dziś lub jutro dostaniesz maila od Shutterstock z podaną kwotą do wypłaty (po odliczeniu podatku)


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Szakal17 - 2012-12-02

Panowie a co z moim pytaniem?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2012-12-02

Żeby się zalogować jako kontrybutor musisz przepisać tokena plus oczywiście login i hasło.
Jak przeskakujesz do swojej galerii "your image gallery >"zostajesz przekierowany do części dla kupujących. I tutaj musisz sobie stworzyć drugie konto, może być takie samo jak w części dla kontrybutorów. Po prostu na Shutterstock tworzysz oddzielnie konto dla sprzedawcy i kupującego.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Szakal17 - 2012-12-03

Aha... Głupie to no ale... Dzięki wielkie za wyjaśnienie - zastanawiałem się cały czas czy mam coś nie tak z kontem czy coś. Próbowałem innych przeglądarek. Dobrze, że spytałem Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - alzajac - 2012-12-03

Ale po co ma tworzyć nowe konto dla kupujących? Jeśli chcesz sobie otworzyć swoją fotkę czy swoje portfolio (ogólnie mówiąc przechodzisz do części dla kupujących) to po prostu otwieraj linka do niej w nowej karcie przeglądarki i tyle (w poprzedniej karcie dalej masz otwarty swój profil sprzedającego)... Ja tak cały czas nawiguję po Shutterstock i jakoś mnie nigdy nie wywaliło (wylogowało)...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Szakal17 - 2012-12-03

Dzięki alzajac też o tym pomyślałem i tak robię ale ogólnie myślę, że to głupota... Sam sposób logowania z tokenem jest dziwny i MZ nie potrzebnie "utrudnia" życie - dziwne jest to, że czasem zdarza się, iż loguję się klikając prawy dolny róg i nie przerzuca mnie na stronę z tokenem tylko loguje...