Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - escalar - 2012-07-24

dzieki wielkie za przeslane komentarze, byly bardzo pomocne Smile mam jeszcze jedno pytanie...
czy po zaakceptowaniu 10 zdjec przez specjalistow z SS, moga one byc potem sprzedawane w tym banku, czy tez sprzedaz dotyczy wylacznie nowych zdjec ktore wgram?
Pytam poniewaz, probuje wyszukac zdjecia, ktore wyslalem w podaniu aplikacyjnym... i nie mozna ich odnalezc w wyszukiwarce SS...
z gory dziekuje za pomoc Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mateusz - 2012-07-24

fotki egzaminacyjne trafiają również do portfolio. Na razie ich nie widać bo czasem jest tak że mija trochę czasu (od kilku minut do kilku dni Icon_wink ) od przyjęcia zdjęć do możliwości ich zobaczenia/wyszukania w bazie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - piotr290 - 2012-07-26

i znowu zmieniają na stronę, ciekawe jaki tym razem się bałagan zakradnie......


RE: Problemy techniczne Shutterstock - DeKa - 2012-08-17

Mam u siebie następującą sytuację. Earnings - czyli moje zarobki na głównej stronie są wyższe o około 100$ od tego co pokazuje się na dole w tabelce w zestawieniu miesiąca czyli month total. Czy nie powinno być tak, że skoro wypłacają co miesiąc to earnings powinno się zerować i być takie samo jak month total? Czy to znaczy, że zalegają mi $?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - arfo - 2012-08-24

a jaką masz ustawioną kwotę wypłaty? ... może nie osiągnąłeś jej w poprzednim miesiącu i sumuje sie poprzedni miesiąc z aktualnym?



RE: Problemy techniczne Shutterstock - DeKa - 2012-08-24

Ustawioną mam najniższą - 75$. Osiągnąłem próg w poprzednim miesiącu bez problemu. Już chyba drugi miesiąc mi całości nie wypłacili. Zobaczę jak będzie za sierpień i wtedy najwyżej będę do nich pisał.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - MaxyM - 2012-08-29

Ponownie... Zdjęcia zaakceptowane 12h temu nadal nie pojawiły się w galerii.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - stocking - 2012-08-29

nic nowego, a tygodniowy czas oczekiwania na akceptacje to juz ostatnio standard u mnie :/


RE: Problemy techniczne Shutterstock - DeKa - 2012-09-20

Nie wiem gdzie napisać więc wybrałem ten temat. Od początku działałem na shutterstock. Troszkę plików się uzbierało. Postanowiłem nadrobić zaległości z innymi stockami. Na iStocku już mam konto, 123RF i fotolii (tam kilkadziesiąt prac). Jeszcze zarejestruję się na deposiphoto. I teraz pytanie do Was. Jak najprościej opanować wysyłanie zdjęć a raczej ich tagowanie zbiorowo? Deepmeta dobry ale tylko do iStock. Jest pro stock master ale nie mogę go znikąd dostać (nieaktywne linki). Macie jakieś fajne rozwiązania tego problemu.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - absinth - 2012-09-20

Chyba najłatwiej dodawać tagi jeszcze przed wysłaniem zdjęć gdziekolwiek, np. w fotoszopie (plik- informacje o pliku) czy chociażby galerii windowsa (właściwości- szczegóły) Smile
Na pewno Shutterstock odczytuje w ten sposób dodane tagi.