Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2022-03-31

Zdjęcie widmo w kolejce do akceptacji w końcu zniknęło Smile Nie ma już nieszczęsnej jedynki z pending! Niby taka błachostka, a mnie wkurzała! Smile Coś tam naprawili, może sprzedaż w takim razie również będzie naprawiona Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maagda - 2022-03-31

Co się dzieje z tym shutterstockiem? Nie dość, że płacą najmniej, to jeszcze ostatnio mam wiele odrzutów i to takich, gdzie na innych stockach nie dość, że przyjmują, to jeszcze się od razu sprzedają...o co kaman?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2022-03-31

(2022-03-31, 09:44:25)maagda napisał(a): Co się dzieje z tym shutterstockiem? Nie dość, że płacą najmniej, to jeszcze ostatnio mam wiele odrzutów i to takich, gdzie na innych stockach nie dość, że przyjmują, to jeszcze się od razu sprzedają...o co kaman?

Szuterstock jest popsuty od mniej więcej 3 lat.  Jak mawia klasyk... lepiej już było.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2022-03-31

Jak tak patrzę na te DLe i sobie pomyślę, żeby te tabelki przenieść z obecnych czasów 10c do starych czasów 38c..... Miło pofantazjować o mnożeniu przychodu x4. Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Zabrali nam 75% hajsu, a my dalej dla nich ciułamy... To dopiero korposztuczki Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2022-03-31

(2022-03-31, 11:50:00)szakalikus napisał(a): Jak tak patrzę na te DLe i sobie pomyślę, żeby te tabelki przenieść z obecnych czasów 10c do starych czasów 38c..... Miło pofantazjować o mnożeniu przychodu x4. Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Zabrali nam 75% hajsu, a my dalej dla nich ciułamy... To dopiero korposztuczki Smile

Politycy robią to samo, a mimo to na nich głosujesz  Icon_mrgreen .  
Wmówiono nam, że jesteśmy wolnymi ludźmi ... fakt, wolnymi od hajsu na pewno  Icon_evil


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2022-04-08

We are in the process of rebuilding our platform for better performance and ease of use. Exciting improvements are coming soon.

Mam lekkiego stracha, jakoś nie przepadam za szuterkowymi zmianami... Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2022-04-08

Kiedyś już było coś podobnego jak przetasowali wszystkie populary i bestsellety gdzieś przestały mi się sprzedawać i wszystko szło "od nowa". Także dziękuje ja za te ich "exciting", takiego emocjonowania się to ja nie potrzebuję Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2022-04-08

(2022-04-08, 08:56:51)szakalikus napisał(a): Kiedyś już było coś podobnego jak przetasowali wszystkie populary i bestsellety gdzieś przestały mi się sprzedawać i wszystko szło "od nowa". Także dziękuje ja za te ich "exciting", takiego emocjonowania się to ja nie potrzebuję Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin

zazwyczaj są 3 opcje. 
1. Nic się nie zmieni, bo gorzej chyba być nie może
2. Jednak może być gorzej i znów będziemy płakać, choć pewnie nie ma już po czym
3. Będzie radość, bo zaczniemy znów zarabiać (wiem, pomorzyć zawsze można) 

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2022-04-08

(2022-04-08, 09:24:55)GregorK napisał(a): 1. ... gorzej chyba być nie może

Shutterstock: Potrzymaj mi piwo


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Pinkyone - 2022-04-08

Doświadczenie uczy: jak piszą, że będzie 'eksajting', to zawsze coś spieprzą, że jest gorzej i fakt, człowiek jest podekscytowany z wkur....