Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - alga38 - 2012-02-22

Co to za fota? podaj słowa kluczowe, zobaczymy czy wyrzuci


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Attila - 2012-02-22

takie cuś:

[Obrazek: stock-photo-green-chalkboard-background-...183179.jpg]

abstract, america, background, blank, board, border, business, chalkboard, clean, color, composition, concept, copy-space, copyspace, copytext, corporate, earth, education, empty, globe, graphic, green, illustration, information, layout, learning, marketing, message, net, note, pattern, pen, planet, space, table, template, texture, visual, wave, web, white, whiteboard, writing


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Rocky555 - 2012-02-23

(2012-02-22, 21:38:00)Attila napisał(a): Najdziwniejsze jest to, że właśnie miałem DLa takiego zaginionego pliku. W pf dalej go nie ma, dalej go nie wyszukuje, nawet jak wpiszę całą nazwę. Jak ten ktoś do niego dotarł?

Sprawdź czy da się wyszukać wg wyrazów zawartych w tytule. Jesienią, gdy również ginęły pliki, dało się je wyszukać wyłącznie w ten sposób



RE: Problemy techniczne Shutterstock - Attila - 2012-02-23

Za późno, dzisiaj rano wszystkie wróciły. Po pięciu dniach.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - wawritto - 2012-02-24

Jak tam u Was z wysyłaniem nowych plików? Wysłałem wczoraj FTP, kilka się pojawiło na stronie do dalszego wysłania, a reszta gdzieś przepadła. Myślałem, żeby dosłać ale jak się loguje klientem FTP to pliki są widoczne na koncie SS... Nie wiem, nadpisywać? U Was działa?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Wuja - 2012-02-24

trzeba poczekać pojawią się... przynajmniej tak u mnie było


RE: Problemy techniczne Shutterstock - lechyu - 2012-02-28

Mam problem natury technicznej. Do rozpatrzenia mam ponad 100 plików jednak w Content Editorze widoczne jest tylko 40 ostatnio załadowanych. Jak dotrzeć do pozostałej części?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - pershing - 2012-02-28

W ubiegłym tygodniu miałem to samo. Wrzuciłem 15 sztuk a po godzinie było widocznych tylko 4. Załadowałem jeszcze raz pozostałe 11. Cała 15-ka rozpatrzona po 5 dniach, wczoraj te 11 które zniknęło się piojawiło nadal w oczekujących więc usunąłem. Te 15 rozpatrzonych pozytywnie wyparowało, dzisiaj wróciły teoretycznie, bo liczbę zdjęć podaje prawidłowo, ale widoczne są tylko 4 nowe. Masakra jakaś co się u nich ostatnio dzieje.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - alzajac - 2012-02-28

Wy z FTP macie takie problemy czy przesyłacie przez przeglądarkę?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - lechyu - 2012-02-28

Nie wiem czy dobrze zostałem zrozumiany. W Content Overview mam 100 plików (jeszcze nie wysłanych do rozpatrzenia). Chce je wysłać, ale w trybie edycyjnym widocznych jest 40 plików i nie ma przejścia do dalszych podstron.