Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - StaryNovy - 2021-10-15

(2021-10-15, 15:52:53)SHaiith napisał(a): Po wysłaniu filmów na Shtterstock przez FTP mam taki widok podczas opisywania filmów. Wcześniej wszystko przechodziło bez problemów.
[Obrazek: attachment.php?aid=1206]
Fajne, ale sporo może odpaść za "similarność" Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2021-10-15

(2021-10-15, 16:54:31)StaryNovy napisał(a): Fajne, ale sporo może odpaść za "similarność" Icon_cheesygrin

hahahahaha ........ teraz ja oplułem monitor Icon_eek   Icon_cheesygrin Icon_mrgreen Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - StaryNovy - 2021-10-15

(2021-10-15, 19:06:46)GregorK napisał(a): hahahahaha ........ teraz ja oplułem monitor Icon_eek   Icon_cheesygrin Icon_mrgreen Icon_cheesygrin

A gdzie mi tam do Mistrza:

"Już mniej więcej od roku szuter nie działa tak jak powinien. Co prawda strona się wyświetla, ale na tym koniec jego działania".


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2021-12-06

Od kilku dni pokazuje mi się podwójna liczba zdjęć do przesłania, np.teraz mam 12, a licznik pokazuje 24.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2021-12-07

Nie wrzucałem nic od kilku miesięcy, teraz zacząłem intensywny upload (+- 300 plików na 2 tygodnie) i liczbę DLi dziennie mam 2x w stosunku do poprzednich miesięcy... Nie sprzedają się pliki nowe tylko stare... Możliwe, że skrypt promuje aktywnych czy u Was też początek grudnia jakoś lepszy w DLe (niekoniecznie w $ Icon_wink ) ??


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2021-12-07

Nowe pliki potrzebują od miesiąca do roku, żeby zaskoczyć.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - celafon - 2021-12-07

Dokladnie


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2021-12-07

po miesiący, po roku albo nigdy... Icon_cheesygrin doskonale o tym wiem Smile Chociaż były kiedyś czasy, że "celowałem" z uploadem na dobre godziny, aby sprzedały się w pierwszym dniu zdjęcia i wystrzeliły tym samym, ale te czasy dawno minęły... Smile pisałem o czymś innym. Smile że sam fakt uploadu, przekłada się na większą sprzedaż, jakby przez algorytm była promowana aktywność. W pierwszej chwili pomyślałem, że chodzi o to, że jak coś wrzucam, pojawia się w nowych, ktoś wchodzi i pod spodem widać "tego samego artysty"... no ale często sprzedawane zdjęcia są z całkowicie innej kategorii.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2021-12-08

Też tak myślałem, ale to nie działa. Przy częstych uploadach czasem sprzeda się jakaś świeżynka, ale są to przypadkowe strzały. Mój rekord szybkości, to ulokowanie obrazka na szczytach lity przebojów w ciągu miesiąca od uploadu.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2021-12-08

ale szok ... przeszła mi paczka 95 fot i 100% akceptacji. Coś mają popsute, zwykle 50% leciało za similary.