Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2021-04-15

Fotograf od żarcia i picia MUSI przed każdą sesją spełnić jeden podstawowy warunek - najeść się lub napić / zależnie od tematyki sesji / inaczej dupa, nic nie pofoci. Bo, albo zje wszystko lub na tyle dużo, że nie ma co focić, albo się uwali i później "dlaczego to takie nie ostre wszystko ? " Icon_cheesygrin

I wiem co piszę. Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - padmak - 2021-04-15

(2021-04-15, 07:20:29)GregorK napisał(a): albo się uwali i później "dlaczego to takie nie ostre wszystko ? "  Icon_cheesygrin

I wiem co piszę. Icon_wink

A potem się dziwisz że AI, John, Bob lub Shah Rukh Khan - nawet jakby chcieli i mocno się starali muszą takie zdjęcie "uwalić".
PS. Może do tych zdjęć dodawaj notatkę dla Johna lub Boba w stylu "co artysta miał na myśli" Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2021-04-15

Moje uwala jakiś Wania. Godziny uwalania pasują do takiej lokalizacji.
Wq mnie też czas oczekiwania na uwalenie. Ok, na AS niby nawet dłużej, ale tam już od kilku tysięcy uploadów niczego mi nie uwalili. Na S wygląda to inaczej, nie chcę ryzykować uwalenia dużej paczki z dwóch dni. Wolę wrzucać po 2-3 sztuki co godzinę.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2021-04-15

(2021-04-15, 08:22:00)padmak napisał(a): A potem się dziwisz że AI, John, Bob lub Shah Rukh Khan - nawet jakby chcieli i mocno się starali muszą takie zdjęcie "uwalić".
PS. Może do tych zdjęć dodawaj notatkę dla Johna lub Boba w stylu "co artysta miał na myśli" Icon_cheesygrin

jeśli chodzi o mnie, to z reguły wyjadam  Icon_cheesygrin ale mój recenzent jak wspomniałem ma na imię similary Smile.
także, no ... ja to grzeczny jestem Icon_redface


RE: Problemy techniczne Shutterstock - padmak - 2021-04-15

(2021-04-15, 18:35:20)GregorK napisał(a): jeśli chodzi o mnie, to z reguły wyjadam  Icon_cheesygrin ale mój recenzent jak wspomniałem ma na imię similary Smile.
także, no ... ja to grzeczny jestem Icon_redface

A znam jegomoś♣cia. Czasem mnie też sprawdza. A na nazwisko ma Content. Similary Content Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ania - 2021-04-29

tez dzis macie 406 not acceptable?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2021-04-29

U mnie normalnie działa


RE: Problemy techniczne Shutterstock - baranq - 2021-08-17

U Was też dashboard jest pusty?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2021-08-17

(2021-08-17, 15:15:20)baranq napisał(a): U Was też dashboard jest pusty?

Szacun za piękną polszczyznę Icon_cheesygrin

Nic nie jest puste, poza kontem.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - matelusz - 2021-09-08

Dostaliście przeliczenie wrześniowej płatności z SS? U mnie wciąż nic, a zawsze w ciągu 7 dni wpadało