Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - Ariene - 2012-02-19

Nie wiem po czyjej stronie jest ten problem, ale Shutterstock ostatnio potwornie długo mi się ładuje. Inne strony (stocki) nawet otwarte niemal jednocześnie ładują się w moment, a Shutterstock zajmuje to czasem minutę albo i dłużej.
Też tak macie?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Wuja - 2012-02-19

U mnie ładuje się jak zawsze sekund 3.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Andrzej_S - 2012-02-20

W sobotę zaakceptowano mi 29 ilustracji. Wieczorem były już w galerii, zanotowałem kilka sprzedaży. Dziś zdziwiony zaglądam że sprzedaż prawie zerowa i okazuje się że w potrfolio i wyszukiwarce nie ma żadnego nowego pliku. Zastanawia mnie czy ten problem dotyczy tylko mnie czy jeszcze ktoś tak ma?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Attila - 2012-02-20

Mam dokładnie to samo. 28 zaakceptowanych, kilka sprzedaży, a dzisiaj wszystkie 28 znikło.



RE: Problemy techniczne Shutterstock - Andrzej_S - 2012-02-20

(2012-02-20, 22:47:38)Attila napisał(a): Mam dokładnie to samo. 28 zaakceptowanych, kilka sprzedaży, a dzisiaj wszystkie 28 znikło.

Wygląda na to że jest to większy problem, na forum Shutterstock jest znacznie więcej takich osób. Wygląda na to że trzeba czekać na działania ze strony Shutterstock bo jakoś nie uśmiecha mi się reupload plików przy tak kapryśnych inspektorach jakich tam się spotyka. Mam nadzieję że pliki wrócą i nie wylądują gdzieś w środku zasypane nowszymi.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Attila - 2012-02-20

Jeśli wrócą, to na pewno zginą na którejś dalszej stronie


RE: Problemy techniczne Shutterstock - wikary - 2012-02-21

(2012-02-20, 22:45:16)Andrzej_S napisał(a): W sobotę zaakceptowano mi 29 ilustracji. Wieczorem były już w galerii, zanotowałem kilka sprzedaży. Dziś zdziwiony zaglądam że sprzedaż prawie zerowa i okazuje się że w potrfolio i wyszukiwarce nie ma żadnego nowego pliku. Zastanawia mnie czy ten problem dotyczy tylko mnie czy jeszcze ktoś tak ma?

u mnie to samo (!) fotki dodane w piątek w sobote sie sprzedawały, a w niedziele juz ich nie bylo :/

...tylko czy teraz dodawac nastepne (ktore moze znikna) czy czekac?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - MaxyM - 2012-02-22

W piatek wrzucilem pliki i do tej pory mam przy nich (w oczekiwanych): Original filename: Vintage picture and paper on old table 10.jpg Currently being processed.

Do tej pory przeszly trzy inne paczki wrzucone w innych dniach, a dzis rozpatrzyli zdjecia ktore byly razem wrzucone z tymi wyzej wymienionymi plikami... A te jak byly w oczekiwaniu, tak sa...

Czy to oznacza, ze moge je spokojnie wykasowac i wgrac ponownie, bo juz nic z tego nie bedzie?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotoaloja - 2012-02-22

u mnie pliki widnieją jako zaakceptowane ale w galerii ich nie maIcon_sad


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Attila - 2012-02-22

Najdziwniejsze jest to, że właśnie miałem DLa takiego zaginionego pliku. W pf dalej go nie ma, dalej go nie wyszukuje, nawet jak wpiszę całą nazwę. Jak ten ktoś do niego dotarł?