Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - andrzej_67 - 2021-04-14

Cześć!
Czy u Was, w ciągu ostatnich 2 dni, również baaaaardzo spadło tempo akceptacji/sprawdzania zdjęć na shutterstock? Jakiś dramat... Jeszcze kilka dni temu robili to w 5-15 min., teraz ponad pół dnia (wiem wiem, i tak dużo lepiej, niż np. w Adobe Stock..).
Dobrego dnia!


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2021-04-14

(2021-04-14, 09:37:48)andrzej_67 napisał(a): Cześć!
Czy u Was, w ciągu ostatnich 2 dni, również baaaaardzo spadło tempo akceptacji/sprawdzania zdjęć na shutterstock? Jakiś dramat... Jeszcze kilka dni temu robili to w 5-15 min., teraz ponad pół dnia (wiem wiem, i tak dużo lepiej, niż np. w Adobe Stock..).
Dobrego dnia!

Myślisz, że jak Ci przyjmą foty po 5 min., to zarobisz więcej niż jak to zrobią po 5 dniach ?  Icon_eek 

Wariat !  Icon_mrgreen


RE: Problemy techniczne Shutterstock - andrzej_67 - 2021-04-14

Nieeee, nie myślę tak Smile Po prostu szybsze przyjmowanie ułatwia mi działanie (z doskoku, różne tematy, etc.). Pełen luzik, ja do tematu podchodzę bardzo "na spokojnie", zapytałem głównie z ciekawości Smile
Pozdrowienia!


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2021-04-14

Wczoraj rano wysłane dzisiaj dalej czekają. Jest dłużej. Dramat to koło tygodnia czekania, kiedyś tak się zdarzało.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - andrzej_67 - 2021-04-14

Dzięki za szybką odpowiedź! Smile Swoją drogą to ciekawe, od czego zależy ta długość oczekiwania, która w krótkim czasie potrafi bardzo szybko się zmieniać.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - StaryNovy - 2021-04-14

(2021-04-14, 10:56:10)andrzej_67 napisał(a): Dzięki za szybką odpowiedź! Smile Swoją drogą to ciekawe, od czego zależy ta długość oczekiwania, która w krótkim czasie potrafi bardzo szybko się zmieniać.

Kilku inspektorów wróciło z kwarantanny, a kilku jest już o rekonwalescencji i się rozkręcają.
Poza tym 3 inspektorki odeszły na macierzyński.
John w weekend złamał nogę a Lee zmienił pracę!
Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Pinkyone - 2021-04-14

Podobno też Josh, Big Bob i Mike nie wrócili jeszcze z tego wypadu na łódkę, bo zachlali i osiedli na mieliźnie...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - padmak - 2021-04-14

(2021-04-14, 16:53:53)StaryNovy napisał(a): Kilku inspektorów wróciło z kwarantanny, a kilku jest już o rekonwalescencji i się rozkręcają.
Poza tym 3 inspektorki odeszły na macierzyński.
John w weekend złamał nogę a Lee zmienił pracę!
Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość Icon_cheesygrin

Tak naprawdę to tylko John teraz sprawdza nasze prace - bo się okazało, że złamana noga nie jest żadną wymówką by klikać myszkę Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Pinkyone - 2021-04-14

Teraz tylko wznieśmy modły, żeby John'a nie dopadł zespół cieśni nadgarstka.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - StaryNovy - 2021-04-14

(2021-04-14, 19:49:35)padmak napisał(a): Tak naprawdę to tylko John teraz sprawdza nasze prace - bo się okazało, że złamana noga nie jest żadną wymówką by klikać myszkę Icon_wink

No ładnie Panowie pociągnęliście Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin

Ale .... talkie odpowiedzi nasuwają się same Icon_wink

Przed chwilą sprawdziłem swoje dzisiejsze osiągnięcia na stockach i ...jestem jakby już mniej rozbawiony Smile