Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2021-04-05

Zaobserwowałem nowe zjawisko. W każdym razie dla mnie to nowość. Nie wszystkie zaakceptowane obrazki pojawiają się w pf jednocześnie. Ostatnio wrzucam parami i od wczoraj często jest tak, że jeden się pojawia a drugi nie. Wiem, że dają sobie trzy dni i niby jeszcze jest czas, ale do tej pory nie zaobserwowałem dzielenia, całe wrzutki wchodziły jednocześnie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2021-04-05

u mnie to samo i widzę w tym całkowitą losowość. Trzy zdjęcia kościoła z różnej perspektywy pojawiły się od razu, a trzy zdjęcia żarówki - jedno się pojawiło, na dwa dalej czekam Icon_cheesygrin (od dwóch dni) Smile Obstawiam, że to jakiś przypadek, przestoje przedświąteczne czy jakiś bug. Chociaż w sumie fajnie byłoby, żeby skrypt "dawkował" podobne kadry odświeżając co kilka godzin sortowanie "Newest". Kiedyś takie rzeczy robiłem "ręcznie", że kilka sesji dzieliłem na paczki i wrzucałem po jednym zdjęciu z danej sesji, a następnego dnia kolejną paczkę z "tymi samymi" zdjęciami i nawet to działało. Teraz już wrzucam jak leci Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2021-04-05

(2021-04-05, 10:27:06)fret napisał(a): Zaobserwowałem nowe zjawisko. W każdym razie dla mnie to nowość. Nie wszystkie zaakceptowane obrazki pojawiają się w pf jednocześnie. Ostatnio wrzucam parami i od wczoraj często jest tak, że jeden się pojawia a drugi nie. Wiem, że dają sobie trzy dni i niby jeszcze jest czas, ale do tej pory nie zaobserwowałem dzielenia, całe wrzutki wchodziły jednocześnie.

Tak sie już od dość dawna dzieje


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rlat - 2021-04-06

Obserwuję podobne zjawisko. Z wrzuconej partii pojawi się jedno dwa zdjęcia. Po kilku dniach pojawia się reszta. Dodatkowo od razu po wrzutce ubijana jest sprzedaż.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2021-04-06

Tak to ostatnio wygląda. Na AS 20% sprzedaży robią mi tegoroczne wrzuty. Na Shutterstock to są może jakieś promile, nawet nie chce mi się liczyć. Sprzedaż pojawi się za pół roku, a może za rok. Ma to dwie wady. Nie mam sygnału zwrotnego, nie wiem co warto robić. Druga jest taka, że za rok Shutterstock może obniżyć stawki do jednego centa i te wrzuty całkiem stracą sens.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - andrzej_67 - 2021-04-08

Witam,
dzisiaj rano chciałem wrzucić do oceny jakieś zdjęcia na Shutterstock (miałem już załadowane) i... widzę dziwny obraz. Sprawdzałem na dwóch komputerach, w różnych przeglądarkach... Czy u Was coś podobnego rówineż się dzisiaj pojawia? A może wiecie, z czego taki problem wynika?
Pozdrawiam!


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2021-04-08

Ja mam pustą stronę główną contributora.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - 55marek55 - 2021-04-08

ja też


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2021-04-08

(2021-04-08, 11:24:31)andrzej_67 napisał(a): Witam,
dzisiaj rano chciałem wrzucić do oceny jakieś zdjęcia na Shutterstock (miałem już załadowane) i... widzę dziwny obraz. Sprawdzałem na dwóch komputerach, w różnych przeglądarkach... Czy u Was coś podobnego rówineż się dzisiaj pojawia? A może wiecie, z czego taki problem wynika?
Pozdrawiam!

Mam tak samo


RE: Problemy techniczne Shutterstock - andrzej_67 - 2021-04-08

Czyli macie taki obraz jak u mnie (dorzuciłem do posta skrin)?