Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - padmak - 2019-07-04

hej *hektor66 - będzie się zacinać, bo dziś imprezka u *maccio Smile
Przy okazji NAJLEPSZEGO MACCIO Icon_cool


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2019-07-04

Dzięki PadmakSmile Jeszcze żadna Ela się nie pojawiła, ani nawet skromna sod'a nie wpłynęła, ale nadzieja umiera ostatniaSmile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2019-07-05

Spóźnione   ....Wszystkiego Naj Naj Maćku Icon_biggrin Icon_cheesygrin


(2019-07-04, 13:05:15)maccio napisał(a): DziękiSmile Jak się pojawią, dam Wam znać i też wpadnijcie na imprezkę Icon_cheesygrin



RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2019-07-05

Dziękuję OxySmile Melduję, że impreza nie odbyła się z powodu niestawiennictwa wiadomo kogo...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2019-07-05

A długi weekend w pełni, już nawet akceptacje się zacięły...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2019-07-07

(2019-07-05, 07:51:47)maccio napisał(a): Dziękuję OxySmile Melduję, że impreza nie odbyła się z powodu niestawiennictwa wiadomo kogo...

Ech te Elki .. niesforne dziewuchy Icon_sad Icon_rolleyes Icon_confused


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ciuciumama - 2019-07-11

(2019-04-16, 10:07:29)fret napisał(a): Dla mnie o tyle ważne, że ostatnio rzuciły mi się neonki na głowę. 225x150 daje mi średnio 2M, a 450x300 już ok. 20M. Większych nawet nie sprawdzam.
Nie chce mi się tracić czasu na bezsensowną walkę z tym zjawiskiem i doktoryzowanie się z ustawień EPS, wolę w tym czasie rysować. Jeśli niczego nie zrozumieli, to za jakiś czas pomysł powróci w nowej, rewelacyjnej odsłonie.

Fret, jak ładuje ci się wektory wg nowych zasad? Ja po kilku miesiącach nieobecności chciałem coś załadować ... i kicha. Nie doktoryzowałem się z eps, ale wysłałem już kilkanaście wersji ... i cały czas komunikat Plik musi mieć powyżej 4 Mpx.
Szlag mnie trafia. Odpowiedź od nich to 8 stron z których chyba niewiele zrozumiałem. Próbowałem nawet załadować po staremu, ale wtedy wychodzi jedynie jpg.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2019-07-11

Ładuje się normalnie, obszar roboczy 2000x2000 (lub ta powierzchnia w innych proporcjach) i wszystko gra Smile
W sumie bez sensu, ale to jednak oni dyktują warunki.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - 55marek55 - 2019-07-11

Teraz jpg jest nie potrzebny


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ciuciumama - 2019-07-12

(2019-07-11, 16:16:11)fret napisał(a): Ładuje się normalnie, obszar roboczy 2000x2000 (lub ta powierzchnia w innych proporcjach) i wszystko gra Smile
W sumie bez sensu, ale to jednak oni dyktują warunki.

Dzięki!
O ja nieszczęsny, tyle prób, studia nad AI w obcym, nieznanym języku ... i pomyłka na zerach. Dopiero tyś mnie oświecił, a mi się wydawało, że po wielokroć przekraczałem zadaną wielkość. Ot, problemy z matematyką.
Jeszcze raz dziękuję za uświadomienie błędu.
pozdrawiam Icon_cheesygrin