Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2019-05-20

Może i wywala ale i tak zdjęcia pojawiają się w sekcji submit (przynajmniej u mnie)


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2019-05-20

(2019-05-20, 17:56:02)fotek napisał(a): Ja nie mam nic do sprawdzenia, ale... dobrze byłoby napisać jak wrzucasz... strona czy FTP

Racja, www


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2019-05-20

Plik zaakceptowany, wysłany przez www.
Czyli jedyny problem, to komunikat, reszta działa.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2019-05-20

Już zaakceptowany? Wektor?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2019-05-20

Tak, jak na wektor, to nawet długo trwało Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - StaryNovy - 2019-05-20

Czy zdarzyło się komuś, że Shutter miał problemy w dodawaniu?
Mnie od kilku godzin nie może dodać 5 x 0,25 (DL)+1 x 3,35 Single=4,60$
U mnie w Total downloads na dziś jest nadal tylko 5 plików za 4.35$ a nie 6 za 4,60$?
Nie dorzucił tego jednego DL- także w liczbie sprzedanych jak i w kasie na ten miesiąc?
Do tej pory tego nigdy nie sprawdzałem.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2019-05-20

Dziś coś się krzaczy strona, więc się nie stresuj. Albo to odwet PRC na US, gugla i inne kapitalistyczne wynalazkiIcon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - StaryNovy - 2019-05-20

(2019-05-20, 21:52:18)maccio napisał(a): Dziś coś się krzaczy strona, więc się nie stresuj. Albo to odwet PRC na US, gugla i inne kapitalistyczne wynalazkiIcon_wink

Czyli jednak PRC górą!

tomeyka2 próbowali zaspamować prawie tysiącem zakupów.
Mnie "zajumali" 0,25.

Jak mawiał klasyk: Chińcyki trzymają się mocno  Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2019-05-20

(2019-05-20, 21:35:00)StaryNovy napisał(a): Czy zdarzyło się komuś, że Shutter miał problemy w dodawaniu?

Była kiedyś akcja na SS, że mapka jak i tabelka pokazywały zdublowane sprzedaże. Potem to skorygowali  i pomniejszyli zarobki dając jakies pokrętne tłumaczenia.
Miałem też raz, może dwa, że na mapce miałem pobranie a w tabelce go nie było. Generalnie Shutterstock twierdzi, że mapka to tylko "ładny gadżet" natomiast to co obowiązuje to tabelka.
W sumie możesz do nich napisać. Zrób screeny, zaczekaj do jutra, wyślij zapytanie. Zobaczymy co odpowiedzą


RE: Problemy techniczne Shutterstock - StaryNovy - 2019-05-20

(2019-05-20, 22:12:49)rpd napisał(a): Była kiedyś akcja na SS, że mapka jak i tabelka pokazywały zdublowane sprzedaże. Potem to skorygowali  i pomniejszyli zarobki dając jakies pokrętne tłumaczenia.
Miałem też raz, może dwa, że na mapce miałem pobranie a w tabelce go nie było. Generalnie Shutterstock twierdzi, że mapka to tylko "ładny gadżet" natomiast to co obowiązuje to tabelka.
W sumie możesz do nich napisać. Zrób screeny, zaczekaj do jutra, wyślij zapytanie. Zobaczymy co odpowiedzą

Dzięki Smile
U mnie wręcz tabelki nie chcą się "zsumować".
0,25$ nie jest kwotą ale ... zasada tak.
Już się "preent screenuję" jutro jak się nie zmieni .... atak na kasę Icon_twisted