Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - canion - 2011-12-05

(2011-12-02, 10:47:33)Rocky555 napisał(a): canion - masz dużo racji ale nie zawsze można robić zdjęcia w czasie gdy można coś napisać Smile

a to nie lepiej ten czas poświęcić na preprocess kolejnych sesji. rozpisanie storyboard, poszukanie modelek, uzgodnienie stylistyki sesji a w przypadku packshotów przejrzenie jak to robią inni aby zrobić to lepiej?



RE: Problemy techniczne Shutterstock - Rocky555 - 2011-12-05

(2011-12-05, 08:59:07)canion napisał(a): a to nie lepiej ten czas poświęcić na preprocess kolejnych sesji. rozpisanie storyboard, poszukanie modelek, uzgodnienie stylistyki sesji a w przypadku packshotów przejrzenie jak to robią inni aby zrobić to lepiej?

Lepiej ale w moim przypadku nie jest to możliwe. Poza tym - modelek w bród, pomysły dawno rozpisane Smile
Skoro już poświęciłem czas na zorientowanie się w sytuacji na SS, dzielę się tą wiedzą z innymi, po to chyba jest to forum. Inni dzięki temu mogą zaoszczędzić czas i zająć się tym co napisałeś Smile
Dyskusja zdecydowanie OT.



RE: Problemy techniczne Shutterstock - canion - 2011-12-06

Dyskusja jak najbardziej No OT. zadziwiające jest jak wiele czasu ludzie poświęcają na tańce z bębnami wokół problemów na które nie mają kompletnie żadnego wpływu, zamiast ten czas spożytkować na sam proces produkcyjny. choćby na ogarniecie owego tłumu chętnych modelek i odsianie ziarna od plew.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotoaloja - 2011-12-06

mam pytanie o wyplate na SS
po dluuugim (jak to u mnie) czasie doczekałam sie nagromadzenia kwoty do wyplaty. Pod koniec listopada kwota nieco ponad 100$ byla widoczna w zarobkach. Teraz nie ma tej kwoty, jest jakas malutka ale tez nie ma wpisu o zrealizowanych platnosciach z konca listopada, ani maila, ze kasa zostala wyslana, ani tez kasy na koncie .... Icon_sad
czy macie takowe (podobne) doswiadczenia?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - alga38 - 2011-12-06

spokojnie, lada moment dostaniesz takowego maila


RE: Problemy techniczne Shutterstock - edi - 2011-12-06

okolo 3-4 przewaznie bywala na koncie, ale jako ze teraz sie trafil weekend to spodziewalbym sie w ciagu najblizszych 2-3 dni, sprawdz czy wybralas paypal jako sposob platnosci, zeby ci papierowego czeku przypadkiem nie przyslali Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotoaloja - 2011-12-07

wszystko mam okej w ustawieniach, wiec poczekam cierpliwie, ale sprawa jest stresujaca (tu nie ma, tam cisza, gupio tak)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - mathom - 2011-12-07

spoko wodza w tym miesiącu jeszcze nie było wypłat Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yanuz - 2011-12-07

W listopadzie była wypłata chyba 7.



RE: Problemy techniczne Shutterstock - MaxyM - 2011-12-07

Wyplata jest u mnie zawsze 7... Ja juz swoja mam na Paypalu.