Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2018-06-26

(2018-06-26, 10:03:23)Swoniko napisał(a): Chociaż.... pojawiła mi się wątpliwość. 
(Jeżeli nudzę, proszę zignorować moje wątpliwości bez wyrzutów sumienia Smile
Ja raczej z tych "umiarkowanie technicznych", ale... jeśli brak IP, a zatem brak lokalizacji - to dlaczego, w większości przypadków, miniaturka pobranego zdjęcia potrafi się na mapce lokalizacyjnej wyświetlić. Brak tylko słownej informacji o miejscu.
Hm...?

Jak juz Cie to tak bardzo męczy, to pisz do suportu, bo każda odpowiedź forumowiczow, to wróżenie ze szklanej kuli


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fret - 2018-06-26

Jest jeszcze jedna ciekawostka, nazwa miejscowości czasem się zmienia. Często jest tak w Izraelu. Pokazuje się jakaś dziwna nazwa, a po odświeżeniu jest Tel-Aviv Smile.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - 55marek55 - 2018-06-26

Ta kreseczka to nie kreseczka tylko minus od kupującego Icon_twisted


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2018-06-26

(2018-06-26, 10:56:03)fotek napisał(a): Jak juz Cie to tak bardzo męczy, to pisz do suportu, bo każda odpowiedź forumowiczow, to wróżenie ze szklanej kuli

ja wróżę z fusów, kula mi się stłukła Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Swoniko - 2018-06-26

(2018-06-26, 11:17:19)55marek55 napisał(a): Ta kreseczka to nie kreseczka tylko minus od kupującego Icon_twisted

Minus opłacony - chowam dumę do kieszeni i pozwlam się minusować  Icon_lol

(2018-06-26, 10:38:00)fret napisał(a): Może to np. bazy amerykańskie lub inne obiekty tego typu. Serio. Kiedyś się wyświetlały pod jakąś dziwna nazwą (nie pamiętam jaką), może teraz poszli dalej w utajnianiu, oczekiwałaś wielkiej tajemnicy, to ją masz Smile

Icon_cheesygrin  Ten trop mi pasuje  Icon_cheesygrin  Będę drążyć  Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2018-06-26

(2018-06-26, 11:31:30)GregorK napisał(a): ja wróżę z fusów,

typowy fotograf kulinarny - nic sie nie zmarnuje Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2018-06-28

Pytanie do użytkowników Androida: (ja mam Oreo)
Czy macie właściwe dane w aplikacji SH?
Od dzisiejszego ranka mam całkowity bałagan w zestawieniach miesięcznych... czerwiec jest widoczny pod majem, etc?
Też to zaobserwowaliscie?
.....
Edit: dodatkowo niektóre miesiące mam wyszarzone i nie mogę w nie wejść + po kliknięciu np. w maj 2018 otwiera się czerwiec
....
Przeinstalowałem aplikację i jest to samo


RE: Problemy techniczne Shutterstock - pawel11_13 - 2018-06-28

potwierdzam, niektóre miesiące wyświetlają się dwa razy, z różnymi kwotami, czerwiec w maju..


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Swoniko - 2018-06-28

Nie, u mnie jest porządek.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2018-06-28

A jaki masz system i wersję apki? (U mnie 1.6 i Oreo)