Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2018-02-21

(2018-02-21, 21:19:46)maccio napisał(a): Od kilku dni nie pokazują mi się słowa kluczowe z % najczęściej pobieranych zdjęć w setach (opcja view set stats). U Was to działa?

Też mnie parę dni temu to zastanowiło. Te słowa są ale tylko przy niektórych fotach. A przy liderze sprzedaży na pewno były, a w tej chwili nie ma


RE: Problemy techniczne Shutterstock - AndyCandy - 2018-02-21

U mnie przy niektórych plikach % są pokazane, a przy niektórych nie ma nic...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - wiskad - 2018-02-21

(2018-02-21, 21:23:34)fotek napisał(a): Też mnie parę dni temu to zastanowiło. Te słowa są ale tylko przy niektórych fotach. A przy liderze sprzedaży na pewno były, a w tej chwili nie ma

U mnie też zniknęły przy top 5 performers - te z samej góry nie mają żadnych słów kluczowych a miały


RE: Problemy techniczne Shutterstock - 55marek55 - 2018-02-21

(2018-02-21, 21:26:29)AndyCandy napisał(a): U mnie przy niektórych plikach % są pokazane, a przy niektórych nie ma nic...

u mnie to samo


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Edge - 2018-02-21

(2018-02-21, 21:19:46)maccio napisał(a): Od kilku dni nie pokazują mi się słowa kluczowe z % najczęściej pobieranych zdjęć w setach (opcja view set stats). U Was to działa?

Wszedłem na insights -> top performers i widzę, że dla niektórych fotek wyświetlają się słowa, po których są wyszukiwane, a dla innych nie. Moje najlepiej sprzedające się zdjęcia akurat nie mają tych danych i właśnie nikt ich dzisiaj nie pobierał. Wyszukuję je i ... nie pojawiają się w wynikach. A ja się dziwię dlaczego tak beznadziejnie idą sprzedaże dzisiaj.

Informatycy pracujący dla Shutterstock są upośledzeni umysłowo.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2018-02-21

Ciekawe, czy mają opcję "cofnij", jak im się już wszystko już kompletnie posypie...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Edge - 2018-02-21

Na razie to mi się sypie... sprzedaż. Jak nie zrobią ctrl+z to jestem w d.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Yuri - 2018-02-21

Nie ma zdjęć dla kupujących.

Edit. Już są.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2018-02-22

Kilka dni temu zmienili wygląd strony edycji słów kluczowych i teraz nie da się ich kopiować (kopiują się bez przecinków jako jeden ciąg znaków), a wrzucając nowe textury np drewna korzystałem często ze swoich starych zdjęć, coś dodając, usuwając, zmieniając. Czy może ktoś napotkał ten problem i go jakoś rozwiązał? Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - pawel11_13 - 2018-02-22

Da się kopiować. Obok "Enter keywords" masz 3 kropeczki, klikasz i wybierasz "Copy keywords". Specjalnie sprawdziłem, wkleiłem do notatnika i przecinki są Icon_cheesygrin