Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - TaWhy - 2017-12-05

Jak u was z akceptacją? Od niedzieli kolejka zdjęć u mnie stoi w miejscu


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2017-12-05

Wczoraj wrzucałem od rana do wieczora, w nocy przyjęli 2/3, 1/3 dalej wisi.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2017-12-05

w sobote wrzucone wczoraj rano przyjete, wczoraj wrzucone w nocy przyjete i sa na PF, takze bez problemow u mnie


RE: Problemy techniczne Shutterstock - TaWhy - 2017-12-05

Poszło 300 na raz przed chwilą. Widocznie małą zwiechę mieli :- )


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-12-12

Problemik- nie mogę wrzucić plików tzn przetwarza a potem ich nie ma


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomeyk2 - 2018-01-03

Dziwne, Shutterstock na mapie pokazuje mi schodzące suby, nie pokazuje za to SODów, które pojawiają się w naliczeniu. Problem zaczął się po Nowym Roku.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2018-01-03

mi nie pokazuje OD ... zupełnie jakby nikt ich nie pobierał Icon_cheesygrin ...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2018-01-03

Mała ciekawostka - sprawdzjąc Set Stats zdjęć z Chin zauważyłem, że nie pokazują się praktycznie (poza 2 przypadkami) żadne słowa kluczowe, po których zostały wyszukane zdjęcia. W Chinach można wejść na Shutterstock tylko przez VPN (jest to nielegalne), ale nie sądze, by to były pobrania tylko z Chin. Mieliście tak z innymi krajami/typami zdjęć?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2018-01-03

(2018-01-03, 22:48:26)maccio napisał(a): Mała ciekawostka - sprawdzjąc Set Stats zdjęć z Chin zauważyłem, że nie pokazują się praktycznie (poza 2 przypadkami) żadne słowa kluczowe, po których zostały wyszukane zdjęcia. W Chinach można wejść na Shutterstock tylko przez VPN (jest to nielegalne), ale nie sądze, by to były pobrania tylko z Chin. Mieliście tak z innymi krajami/typami zdjęć?

mam takie zdjęcie, które w krótkim czasie sprzedało się ponad 100 razy i nie ma żadnego słówka po którym by sie miało sprzedać, pusto. Obstawiam, że to jakiś pośrednik, który nie przekazuje pełnych danych do shutterstocka. Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć


RE: Problemy techniczne Shutterstock - cha_cha - 2018-01-04

(2018-01-03, 22:48:26)maccio napisał(a): Mała ciekawostka - sprawdzjąc Set Stats zdjęć z Chin zauważyłem, że nie pokazują się praktycznie (poza 2 przypadkami) żadne słowa kluczowe, po których zostały wyszukane zdjęcia. W Chinach można wejść na Shutterstock tylko przez VPN (jest to nielegalne), ale nie sądze, by to były pobrania tylko z Chin. Mieliście tak z innymi krajami/typami zdjęć?

Też mnie to zastanawia, bo połowa moich pobrań nie ma słów kluczowych.