Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-11-29

(2017-11-29, 18:21:58)fotek napisał(a): A tak po polskiemu? To właściwie z czym masz problem?

Teraz z Pańskim niezrozumieniem..
Aa..aah jak te problemy się mnożą Icon_cry

No więc tak..przesyłam pliki do rozpatrzenia, są widoczne w kolejce, jednak po czasie się okazuje, ŻE..większość z nich jest po prostu niewidoczna dla ynspektorów i ich nie tykają..no i...zmuszony jestem wgrać je od nowa


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2017-11-29

(2017-11-29, 19:02:02)hektor66 napisał(a): Teraz z Pańskim niezrozumieniem..
Aa..aah jak te problemy się mnożą Icon_cry

No więc tak..przesyłam pliki do rozpatrzenia, są widoczne w kolejce, jednak po czasie się okazuje, ŻE..większość z nich jest po prostu niewidoczna dla ynspektorów i ich nie tykają..no i...zmuszony jestem wgrać je od nowa

Skad wiesz ze sa niewidoczne dla inspektorow? moze sa juz po rozpatrzeniu w dziale : recent rejections; teraz maile przychodza sporadycznie z nota bene wielka niedokladnoscia


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-11-29

Dlatego, że jak kilka zostaje rozpatrzonych a inne dalej widzę jak wiszą to od razu wchodzę sprawdzić w dziale recent rejections, i ich tam nie ma. Za kilka minut usuwam je, wrzucam od nowa i niekiedy od razu są przyjmowane a wcześniej nietknięte wisiały w "kolejce".


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-12-01

yyyycxdfg znowu coś...widzę, że sprzedało mi się paskudztwo za niezłą sumę i do tej pory ciągle znika...raz jest widoczne a potem nie


RE: Problemy techniczne Shutterstock - CoNe - 2017-12-03

Macie możliwość wgrania zdjęć ? bo mi mimo kilku prób upload cały czas stoi w miejscu...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2017-12-03

wgrywalem wczoraj przez strone wszystko bylo ok aczkolwiek jeszcze nie rozpatrzone

edit: sprawdzaem teraz i jest ok, moze troszke wolniej ale idzie


RE: Problemy techniczne Shutterstock - CoNe - 2017-12-03

Prawdopodobnie mam jakieś problemy z netem. Dzięki za sprawdzenie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2017-12-04

w sumie to temat pomiedzy problemem a sciana placzu jest, no ale..
Zdjecia pojawily sie dzis rano w PF , a ze zdjecia jak to zdjecia pojawiaja sie i znikaja, poczekalem do wieczora by spr gdzie sie uklasyfikuja w wyszukiwarce liczac od najnowszych.
Czesc na pierwszej stronie, czesc juz zawalona na 8 ( a nie byl to Christmas temat) a czesci wogole nie moge znalezc, pomimo ze najnowsze maja nizszy numer. Co wiecej, co 5 raz wynik bel z lekka inny jesli chodzi o kolejnosc, i tak zdjecia z 5 ladowaly np na 2ga strone, a co 10 raz wychodzil blod strony.
Troche to zenujace doswiadczenie aczkolwiek tlumaczy poniekad brak sprzedazy nowych, potrzeba nie lada cierpliwosci i takim sposobem latwiej zaczac od "popular".
A jesli chodzi o poziom znacznej czesci, tej jakze chwalebnej liczby 1.2mln nowych zdjec dziennie, to pozwolicie ze pojde sobie wyparzyc oczy wrzatkiem


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-12-04

dobrze, że na moje nie trafiłeś, bo musiałbyś użyć kwasu Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2017-12-04

(2017-12-04, 21:57:52)GregorK napisał(a): dobrze, że na moje nie trafiłeś, bo musiałbyś użyć kwasu Icon_cheesygrin

haha no juz nie badz taki skromny, pol swiata od Ciebie kopiuje pomysly zapewne