Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-04-12

(2017-04-12, 13:37:02)fotorince napisał(a): Niby gdzie Grzesiu pytał o nowy wzór?;>
Zmień dealera Icon_razz

Ja wrzucam MR z nowym wzorem, jednym uniwersalnym i do filmów i do zdjęć, akceptowanym przez wszystkie stocki łącznie z IS i w niedziele wrzucałem foty z "człowiekami" i jak zwykle przyjęte bez problemu.
Obstawiałbym raczej że trafili jakiegoś nawiedzonego inspektora, przykład: wrzuciłem pliki z "ludziami" bez twarzy (takie pocięte kadry, ręce, nogi te sprawy) i....odrzut. Powód odrzutu (i teraz uwaga uwaga): MR do tych plików jest NIEPOTRZEBNY Icon_cheesygrin
Ręce mi opadły, wrzuciłem na drugi dzień z tym samym MR-em i oczywiście przeszły bez problemu więc wiesz...;]

no dobrze, nie pytał wprost, ale w domyśle chodziło mu o wzór. post nr #2161 i wyjaśnienie że ma co sesje nowe MR post nr #2163.

Sklejając powyższe w jedno, wychodzi że to u Ciebie towar zalega, a przeterminowany zamęt sieje Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2017-04-12

Ja tez biorę MR z każdej sesji, jednak stosuję cały czas jeden, ten z pierwszej sesji z daną modelką.
Rano mi przyjęli foty ze starym MR z chyba 2011 roku. Czasami mi sie czepiają dwóch MR... na jednym brak adresu modelki, bo adres ten jest wpisany w danych matki, która MR podpisywała. Na drugim prawdopodobnie dlatego, ze data urodzenia wygląda jak 1999, a jest to 1994.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-04-12

(2017-04-12, 14:27:03)GregorK napisał(a): no dobrze, nie pytał wprost, ale w domyśle chodziło mu o wzór. post nr #2161 i wyjaśnienie że ma co sesje nowe MR post nr #2163.

Sklejając powyższe w jedno, wychodzi że to u Ciebie towar zalega, a przeterminowany zamęt sieje  Icon_cheesygrin

Mówiłem zmień dealera Icon_razz
Żadne w domyśle, pytał o wytyczne a to zasadnicza różnica.
I nie fikaj bo zaraz przejadę się do tej Gdyni Icon_cheesygrin

A wracając do meritum sprawy....wrzućcie od nowa za dzień-dwa i pewnie przejdzie bez problemu, od jednego razu nie ma co się stresować.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2017-04-12

Mam zdjęcia oczekujące na rozpatrzenie chociaż na głównej stronie dalej jest liczba 0. Wrzucałem je w sobotę i wczoraj. Czy muszę od nowa je załadować czy to jakiś błąd na który nie zwracać uwagi?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-04-12

(2017-04-12, 15:11:09)fotorince napisał(a): Mówiłem zmień dealera Icon_razz
Żadne w domyśle, pytał o wytyczne a to zasadnicza różnica.
I nie fikaj bo zaraz przejadę się do tej Gdyni Icon_cheesygrin

A wracając do meritum sprawy....wrzućcie od nowa za dzień-dwa i pewnie przejdzie bez problemu, od jednego razu nie ma co się stresować.

pisał, że 2x Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-04-12

(2017-04-12, 15:44:19)GregorK napisał(a): pisał, że 2x Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin

Tego nie zauważyłem przyznaję się bez bicia Icon_wink

Nie wiem ile odczekał...ja bym spróbował jak pisałem wcześniej za dzień-dwa...no a w ostateczności podpisać nowy MR i po bólu.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-04-12

(2017-04-12, 15:57:34)fotorince napisał(a): Tego nie zauważyłem przyznaję się bez bicia Icon_wink

Nie wiem ile odczekał...ja bym spróbował jak pisałem wcześniej za dzień-dwa...no a w ostateczności podpisać nowy MR i po bólu.

teraz to bez bicia, a mnie chciał lać Icon_cheesygrin rozbójnik jeden no ... Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2017-04-12

(2017-04-12, 15:59:03)GregorK napisał(a): teraz to bez bicia, a mnie chciał lać Icon_cheesygrin rozbójnik jeden no ... Icon_wink

Tomcio to raptus... ale niegroźny Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-04-12

(2017-04-12, 15:43:34)GRANDWarszawa napisał(a): Mam zdjęcia oczekujące na rozpatrzenie chociaż na głównej stronie dalej jest liczba 0. Wrzucałem je w sobotę i wczoraj. Czy muszę od nowa je załadować czy to jakiś błąd na który nie zwracać uwagi?

A jak wejdziesz w oczekujące to masz komunikat po angielsku (nie pamiętam jak to się pisze, coś tam bodajże currently bla bla bla) że zdjęcia są przetwarzane?
Bo jeśli jest, to wciąż będziesz na głównej widział zero fot oczekujących, dopiero jak zostaną przetworzone to pojawi się liczba oczekujących.
U mnie zdarzało się że czasem przetwarzał i 3 dni....ale w końcu przetworzył i się pokazały na głównej a później oczywiście zostały rozpatrzone.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-04-12

(2017-04-12, 16:01:04)fotek napisał(a): Tomcio to raptus... ale niegroźny Icon_cheesygrin

ja tam się go "boję" Icon_cheesygrin