Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2017-04-12

Czy zmieniły się wytyczne związane z MR? wczoraj mi odrzucono zdjęcia za Model Release -- A model release is required for this image... Stosuję uniwersalny, dotąd akceptowany wzór.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-04-12

pewnie ynspector nie zauwazył, albo zapomniałeś podpiąć.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2017-04-12

Podpiąłem na 100% i wysłałem 2gi raz po pierwszym odrzucie - taki sam efekt, dlatego zacząłem się zastanawiać...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - richart - 2017-04-12

Miałem to samo, podpiąłem MR, który zawsze podpinałem. I też był odrzut. Może teraz chcą tak jak istock: do każdej sesji nowy MR?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2017-04-12

Ja chyba jestem nadgorliwy - robię do każdej sesji MRSmile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-04-12

(2017-04-12, 11:02:43)richart napisał(a): Miałem to samo, podpiąłem MR, który zawsze podpinałem. I też był odrzut. Może teraz chcą tak jak istock: do każdej sesji nowy MR?

Sprawdźcie czy czasem wasi modele nie przekroczyli jakiejś granicy wieku, np. 20, 30, 40 lat.
Jeśli tak trzeba nowy MR.
Teoretycznie.

(2017-04-12, 11:19:56)maccio napisał(a): Ja chyba jestem nadgorliwy - robię do każdej sesji MRSmile

Nie przejmuj się, ja też;]


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-04-12

(2017-04-12, 12:30:28)fotorince napisał(a): Sprawdźcie czy czasem wasi modele nie przekroczyli jakiejś granicy wieku, np. 20, 30, 40 lat.
Jeśli tak trzeba nowy MR.
Teoretycznie.


Nie przejmuj się, ja też;]

Starzejesz się Tomku Icon_cheesygrin  maccio pisał, że co sesja to robi nowy MR a pytał raczej o inny wzór niż stosuje.

Obstawiam, że nowe ynspectory nie wiedzą, że można nieoznaczone przez Shutterstock MR-y przyjmować.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-04-12

(2017-04-12, 12:53:54)GregorK napisał(a): Starzejesz się Tomku Icon_cheesygrin  maccio pisał, że co sesja to robi nowy MR a pytał raczej o inny wzór niż stosuje.

Niby gdzie Grzesiu pytał o nowy wzór?;>
Zmień dealera Icon_razz

Ja wrzucam MR z nowym wzorem, jednym uniwersalnym i do filmów i do zdjęć, akceptowanym przez wszystkie stocki łącznie z IS i w niedziele wrzucałem foty z "człowiekami" i jak zwykle przyjęte bez problemu.
Obstawiałbym raczej że trafili jakiegoś nawiedzonego inspektora, przykład: wrzuciłem pliki z "ludziami" bez twarzy (takie pocięte kadry, ręce, nogi te sprawy) i....odrzut. Powód odrzutu (i teraz uwaga uwaga): MR do tych plików jest NIEPOTRZEBNY Icon_cheesygrin
Ręce mi opadły, wrzuciłem na drugi dzień z tym samym MR-em i oczywiście przeszły bez problemu więc wiesz...;]


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2017-04-12

Dzięki Panowie, czyli to widzimisię inspektoraSmile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2017-04-12

(2017-04-12, 13:37:02)fotorince napisał(a): Obstawiałbym raczej że trafili jakiegoś nawiedzonego inspektora, przykład: wrzuciłem pliki z "ludziami" bez twarzy (takie pocięte kadry, ręce, nogi te sprawy) i....odrzut. Powód odrzutu (i teraz uwaga uwaga): MR do tych plików jest NIEPOTRZEBNY Icon_cheesygrin

Widzę, że nie tylko na Bigstocku takie jaja nie-wielkanocne się zdarzają Icon_wink