Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-03-19

Mam tak samo ale tak jest od początku gdy jest ten nowy design.
W miniaturkę można było kliknąć i przenosiło do zdjęcia na starej wersji.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - nwegrzyk1985 - 2017-03-22

Problem z uploadem dzisiaj, koszmar


RE: Problemy techniczne Shutterstock - arfo - 2017-03-22

ten problem to już od wczoraj istnieje


RE: Problemy techniczne Shutterstock - kesheya - 2017-03-24

Co się dzieje z uploadem? Zdjęcia zaakceptowali, wczoraj po dość długim czasie od akceptacji pojawiły się w portfolio, a dziś zniknęły z portfolio, w wyszukiwarce po keywordsach też ich nie widać. Jedynie po sprawdzeniu paczki w zaakceptowanych zdjęciach są widoczne na stronie Shutterstock po kliknięciu na id zdjęcia. O co chodzi? Akurat wrzuciłam zdjęcia dopracowane i długo obrabiane (za długo jak na stoki)... i liczyłam na sprzedaż według sortowania po najnowszych zdjęciach. A tu d***, bo jak znó pojawią się w portfolio to przepadną w otchłani shutterstocka.....


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-03-24

(2017-03-24, 18:18:15)kesheya napisał(a): Co się dzieje z uploadem? Zdjęcia zaakceptowali, wczoraj po dość długim czasie od akceptacji pojawiły się w portfolio, a dziś zniknęły z portfolio, w wyszukiwarce po keywordsach też ich nie widać. Jedynie po sprawdzeniu paczki w zaakceptowanych zdjęciach są widoczne na stronie Shutterstock po kliknięciu na id zdjęcia. O co chodzi? Akurat wrzuciłam zdjęcia dopracowane i długo obrabiane (za długo jak na stoki)... i liczyłam na sprzedaż według sortowania po najnowszych zdjęciach. A tu d***, bo jak znó pojawią się w portfolio to przepadną w otchłani shutterstocka.....

Standard od jakiegoś czasu.
Pokazują sie dość szybko, znikają na drugi dzień i pokazują się znowu....i tak potrafi kilka razy sie mieszać...u mnie na ogół 2 do 3 dni od akceptacji pokazują się już tak na stałe.
Teoretycznie indeksacja może trwać do 72 godzin więc guzik tu możemy, teraz tak jest i tyle.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2017-03-24

(2017-03-24, 18:23:53)fotorince napisał(a): Standard od jakiegoś czasu.
Pokazują sie dość szybko, znikają na drugi dzień i pokazują się znowu....i tak potrafi kilka razy sie mieszać...u mnie na ogół 2 do 3 dni od akceptacji pokazują się już tak na stałe.
Teoretycznie indeksacja może trwać do 72 godzin więc guzik tu możemy, teraz tak jest i tyle.

jeżeli wszystkich dostawców system traktuje jednakowo to w zasadzie nie ma to wiekszego znaczenia bo wszystkie prace znikają i pojawiają się w równych odstępach czasowych a więc każde zdjęcie będzie miało swoje "5 minut" na pierwszej stronie tyle, że dzień, dwa albo trzy później od wrzuty.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-03-24

Tak samo myślę i dlatego nie płaczę Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-04-03

Strona się znowu zes****a. Foty wrzucone kilka godzin temu nawet nie wyskakują w oczekujących+problemy przy ładowaniu


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2017-04-10

Dodatkowo raz na jakiś czas mam odrzuty z powodu "File transfer error" i trzeba resubmitować.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-04-10

ja nie mam takich problemów, za to nie pamiętam, kiedy jakąś nowość z wrzutki sprzedałem ... :/ motywacja - 10