Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2017-02-09

Uczciwie przyznam, że teraz jest fajniej - mam na myśli stronkę - ale zgadzam się z Tomkiem.
Mapkę mogli zostawić tam, gdzie była.
Ale doprecyzowanie miejscowości, z której pobrano plik jest extra Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2017-02-09

(2017-02-09, 17:39:48)adalbert74 napisał(a): Ale doprecyzowanie miejscowości, z której pobrano plik jest extra Smile
Rzeczywiście! Nie zauważyłem ! Ciekawe Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-02-09

No właśnie, gdzie się teraz wyświetlają obserwatorzy?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2017-02-09

(2017-02-09, 18:05:25)hektor66 napisał(a): No właśnie, gdzie się teraz wyświetlają obserwatorzy?

Nie wyświetlają już, to by tłumaczyło ich brak ostatnimi czasy;D


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-02-09

(2017-02-09, 18:11:37)guteksk7 napisał(a): Nie wyświetlają już, to by tłumaczyło ich brak ostatnimi czasy;D

Teraz widzę, że w view payment history można jeszcze ich zobaczyć Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - alga38 - 2017-02-09

co za burdel.. jakaś firma informatyczna widać musiala zarobić :/


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mmlolek - 2017-02-09

Lepiej by było,gdyby dać możliwość wyboru co chcemy mieć na pulpicie. Za dużo tego i ta mapka na dole. Mi się to średnio podoba, ale trzeba się przyzwyczajać.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2017-02-10

Zakładka "popularne". Co za kretyn umieszcza w niej zdjęcia z minimalną sprzedażą? Może to Nostradamus o tym decyduje? Może w przyszłości będą to hity a ja jestem tego nie świadomy? Czy można to zmienić czy jestem skazany na dyktat Shutterstock w tej kwestii? Dodam że przez ich dziwny wybór mają ingerencje w to co sie sprzedaje. Chyba tak nie powinno to wyglądać. Icon_evil


RE: Problemy techniczne Shutterstock - blas - 2017-02-10

W sumie to nie wiem co widzicie ciekawego w tej mapce, dla mnie mogłoby jej nie byćIcon_razz
Przecież wiadomo że fotki schodzą na całym świecie, a czy to Pcim czy NY co za różnica?
Dziwne, że usunęli tabelkę ze statsami dla new content i brak podziału na tygodnie. Do tego nie zapamiętuje się wybór z combo boxów. Może to poprawią. No i te pierdoły po lewej są bez sensu, powinny być tam gdzie teraz mapka.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - MikeMareen - 2017-02-10

(2017-02-10, 13:02:02)blas napisał(a): W sumie to nie wiem co widzicie ciekawego w tej mapce, dla mnie mogłoby jej nie byćIcon_razz
Przecież wiadomo że fotki schodzą na całym świecie, a czy to Pcim czy NY co za różnica?
Dziwne, że usunęli tabelkę ze statsami dla new content i brak podziału na tygodnie. Do tego nie zapamiętuje się wybór z combo boxów. Może to poprawią. No i te pierdoły po lewej są bez sensu, powinny być tam gdzie teraz mapka.
Mapka może uzmysłowić,że nie należy swojego kontentu targetować np: na nasz kraj.Myślałem,że wystawiając na sprzedaż foto np: Szczecina,albo Wa-wy,na pewno kupi je przykładowo sklep,market,pub z danego miasta.Mapka mnie wyprowadziła z błędu,sprzedaja się nie u nas