Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - lechyu - 2017-02-07

Będzie lepiej widać jak zarobki spadają.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2017-02-08

Najpierw był problem z wrzucaniem, w końcu wrzuciło się wszystko ładnie przez http, a teraz po inspekcji odrzuty za File Transfer Error i od nowa czekanie ajajaj Icon_razz


RE: Problemy techniczne Shutterstock - blas - 2017-02-09

wrzucanie przez www nie działa, a review już chyba ze 3 dni.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - spyman - 2017-02-09

Nie działa Ci wrzucanie przez www? Mnie działa bez problemu. Nawet przed chwilką wrzuciłem.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2017-02-09

Nie wiem, czy to właściwe miejsce na tego typu żale... ale szlag mnie trafia z powodu, o którym wyłącznie wcześniej czytałem na forum - a sam dotychczas tego nie doświadczyłem.
Wczoraj po ponad 50 godzinach zaakceptowana została ostatnia moja paczka.
Zdjęcia pojawiły się na stronie SH i w moim PF rzecz jasna - bez problemu znajdowałem je po najważniejszych słowach kluczowych... i zaczęły się dość dobrze sprzedawać.
Dzisiaj cisza... a temat dość nośny - więc sprawdzam PF - zdjęcia SĄ!
Ale za cholerę nie jestem w stanie znaleźć ich na stronie SH - po wpisaniu głównych keywords - wczoraj od razu pojawiały się na pierwszych miejscach w zakładkach NEW - i miało to przełożenie na sprzedaż.
Co oni tam grzebią, ze te foty wyparowują? - i jak czytam nie tylko mnie Icon_rolleyes
....
dodam jeszcze, że nawet wpisanie pełnego opisu w pole wyszukiwarki nie pozwala odnaleźć fot Icon_sad
...
edit: sprawdziłem po numerze... to samo: Sorry we couldn't find any matches for


RE: Problemy techniczne Shutterstock - spyman - 2017-02-09

Podobno czasem tak bywa że prace się pojawiają a później na chwilę znikają i znowu się pojawiają. Miałem tak kilka razy. Nawet tak że raz wszedłem w swoje portfolio i kliknąłem na najnowsze zaakceptowane i dodane i mi się wyświetliło. Później za chwilę znowu wszedłem i go nie było w katalogu. Chyba się to musi jakoś ukokosić na swoim miejscu Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2017-02-09

(2017-02-09, 16:52:30)spyman napisał(a): Podobno czasem tak bywa że prace się pojawiają a później na chwilę znikają i znowu się pojawiają. Miałem tak kilka razy. Nawet tak że raz wszedłem w swoje portfolio i kliknąłem na najnowsze zaakceptowane i dodane i mi się wyświetliło. Później za chwilę znowu wszedłem i go nie było w katalogu. Chyba się to musi jakoś ukokosić na swoim miejscu Icon_wink

To jest akurat strasznie wkur*jający bug na stronie teraz. Zdjęcia się sprzedają w pierwsze dni od akceptacji i pózniej znikają i dupa, po kilku dniach się pojawiają.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2017-02-09

Zdjęcia znikają i nawet jeśli fota się sprzeda pierwszego dnia kilka razy (dla mnie oznacza to, że ma potencjał) - to usunięcie po niecałych 12-15h z SH powoduje, że znika w głębokiej czarnej ...pie
W zasadzie to teraz trzeba obstawiać jakieś zupełnie niszowe tematy, by tego uniknąć...
...
ale co tam - grunt, że jest nowy wygląd strony dla dostawców!


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-02-09

(2017-02-09, 17:32:10)adalbert74 napisał(a): ale co tam - grunt, że jest nowy wygląd strony dla dostawców!

Kuźwa jak można było dać mapkę na dole strony!
Wykończą mnie te stocki z tymi zmianami.
Obserwujących też nie widać? Czy znaleźć nie mogę?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2017-02-09

Odświeżam Shutterstock a tu Szok! Nowy panel Icon_razz Statystyki tygodniowe zamienili na miesięczne, i to tylko na rok do tyłu, mapka pomniejszona i niewyraźna ajajajajj co oni wyprawiają.