Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - jaropienza - 2017-01-25

(2017-01-24, 09:49:40)guteksk7 napisał(a): Na macu w programie mail nic się nie wiesza
Mi nie pokazuje w ogole miniaturek zdj zakceptowanych. Puste pola są

mam to samo


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Tomek De - 2017-01-26

W windows mail jest tak jak na macu czyli maile sa ale miniaturek nie ma.
Proponuję przesiąść sie z outlooka na windows mail który moim zdaniem działa absolutnie bez zarzutu i przez kilka lat użytkowania nie zauważyłem ani jednej wady w przeciwieństwie do outlooka który w/g mnie składa się głównie z wad Smile ) Win Mail super sprawuje się w archiwizacji maili, nie tworzą się już jakies dziwne bazy danych które z czasem rozpychają system, są to proste pojedyncze pliki które potem windows bezbłędnie przeszukuje po słowie kluczowym)


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-01-26

Nadal macie problemy z nieswoim fotami w pf?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - blas - 2017-01-31

No teraz z nową strona dziennych zarobków zaklikamy się na śmierć...masakra.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2017-01-31

(2017-01-31, 23:48:43)blas napisał(a): No teraz z nową strona dziennych zarobków zaklikamy się na śmierć...masakra.

Co się zmieniło bo nie widzę?? Ja mam dalej po staremu wszystko.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2017-02-01

(2017-01-26, 18:50:55)hektor66 napisał(a): Nadal macie problemy z nieswoim  fotami w pf?

Nie mam problemow, sprzedaja sie dobrze Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - blas - 2017-02-01

Zmieniła się strona Earnings summary i dzienne zarobki. Ta pierwsza jeszcze luz, ale na dziennych masakra, jest stronicowanie, nie ma chronologii i każdy rodzaj sprzedaży jest w innej zakładce. Więc żeby zobaczyć co się sprzedało trzeba będzie kliknąć nawet 10 razy, albo i sporo więcej jak ktoś ma 300 dli/dzień.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2017-02-01

(2017-02-01, 12:14:46)blas napisał(a): Zmieniła się strona Earnings summary i dzienne zarobki. Ta pierwsza jeszcze luz, ale na dziennych masakra, jest stronicowanie, nie ma chronologii i każdy rodzaj sprzedaży jest w innej zakładce. Więc żeby zobaczyć co się sprzedało trzeba będzie kliknąć nawet 10 razy, albo i sporo więcej jak ktoś ma 300 dli/dzień.

U mnie po staremu. Jaką przeglądarka to oglądasz?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hmc - 2017-02-01

Na forum jest takie info:

Hi!
As you know, we are investing heavily in upgrading the technology that powers Shutterstock’s infrastructure, website, and mobile apps. These back-end upgrades will enable us to to deliver improved functionality and to provide new features and innovations at a much faster pace than in the past.

As part of this this investment you will begin to see changes to the Earnings pages on your account in the next few days. The update provides a visual refresh, and highlights the totals our contributors use the most.

We will be releasing these new pages gradually over several days, so all of you may not see the new experience at the same time.

This update is a part of a larger set of changes we’ll be rolling out in the coming weeks and months. You’ll be hearing more from us soon!


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Yuri - 2017-02-01

(2017-02-01, 12:48:06)hmc napisał(a): Na forum jest takie info:

.....
This update is a part of a larger set of changes we’ll be rolling out in the coming weeks and months. You’ll be hearing more from us soon!

Czyli przed nami jeszcze najlepsze. 

Ciekawe jak wielkość zmian z 2016 roku ma się do tych "dużych" planowanych na najbliższe miesiące.

Nie mogę się doczekać tego co teraz zniknie i przestanie funkcjonować, oby nie zarobki.