Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - mmlolek - 2017-01-19

Mam dwa konta, przekierowanie mi wygasło. Kiedyś było darmo, teraz SMS i działa.
Nie ma już nic darmo Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomek1961 - 2017-01-19

(2017-01-19, 10:42:30)bluefilter napisał(a): Po lewej stronie, nad wyszukiwarką Shutterstock masz zakładkę z wyborem języków.

ok,dzięki, już jest w porządku Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2017-01-20

http://submit.shutterstock.com/mobile/#/earnings
działa Wam mobilna wersja strony?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2017-01-20

Pokazuje ich aplikacje contributor


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2017-01-20

Nie pytam o aplikacje... ona działa be zarzutu
...
Od dwóch dni mobilna wersja jest nieaktywna (u mnie)... posypalo się też pobieranie danych z SH poprzez desktopową wersję microstockr... (tam jest problem znany i za chwile ma wyjść update)


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mmlolek - 2017-01-21

Nie wiem czy to ma wpływ na sprzedaż, a chyba ma. Portfolio, zakładka popularne to teraz kilka przemieszanych starszych zdjęć i same nowości zgodnie z kolejnością wrzut, czyli w 90% nowe zdjęcia (u mnie tak jest, na 100 na stronie stare to ok 10 szt.). To co kiedyś było u mnie w popular, teraz jest w "Najlepsze dopasowanie/Best Match tak na 80%. Sam nie wiem komu to przeszkadzało, ale zdjęcia które sprzedawały się niemal codziennie, niezależnie od pory roku teraz przepadły. Nowe pojawiają się, by po chwili zniknąć na 24 lub nawet 48h. Kto na tym skorzystał, nie wiem. Ja już wrzucam o każdej porze dnia i nocy, każdego dnia, różne tematy i nic to nie daje. Jak można było to tak spierdolić (przepraszam, ale nazywam sprawy po imieniu) i komu to przeszkadzało. Podcinają gałąź na której siedzą, inaczej tego nie potrafię sobie wytłumaczyć.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2017-01-21

(2017-01-21, 16:24:39)mmlolek napisał(a): Nie wiem czy to ma wpływ na sprzedaż, a chyba ma. Portfolio, zakładka popularne to teraz kilka przemieszanych starszych zdjęć i same nowości zgodnie z kolejnością wrzut, czyli w 90% nowe zdjęcia (u mnie tak jest, na 100 na stronie stare to ok 10 szt.). To co kiedyś było u mnie w popular, teraz jest w "Najlepsze dopasowanie/Best Match tak na 80%. Sam nie wiem komu to przeszkadzało, ale zdjęcia które sprzedawały się niemal codziennie, niezależnie od pory roku teraz przepadły. Nowe pojawiają się, by po chwili zniknąć na 24 lub nawet 48h. Kto na tym skorzystał, nie wiem. Ja już wrzucam o każdej porze dnia i nocy, każdego dnia, różne tematy i nic to nie daje. Jak można było to tak spierdolić (przepraszam, ale nazywam sprawy po imieniu) i komu to przeszkadzało. Podcinają gałąź na której siedzą, inaczej tego nie potrafię sobie wytłumaczyć.

Jak się Twoje nie sprzedają to sprzedają się kogo innego. Dla nich to rybka bo najważniejsze że ruch w interesie jest Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mmlolek - 2017-01-21

(2017-01-21, 17:06:01)GRANDWarszawa napisał(a): Jak się Twoje nie sprzedają to sprzedają się kogo innego. Dla nich to rybka bo najważniejsze że ruch w interesie jest Smile

Norma, ale jeśli ja sprzedam więcej, to oni też zarobią więcej, proste.
Koniec narzekania i tak nic to nie daje.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - 55marek55 - 2017-01-21

Dla Shutterstock ma znaczenie kto sprzedaje zdjęcia, czy to jest kontrybutor, który dostaje prowizję 0,38, czy 0,25. Teraz chyba wiadomo poco otwierali szeroko drzwi na nowych dostawców.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2017-01-21

bzdury opowiadacie Icon_cheesygrin