Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2017-01-13

(2017-01-13, 16:11:13)fotorince napisał(a): Ja mam....ale takie jakieś dziwne akcje....mam nieswoje foty w pf...cuda wianki na kiju.

Dzieki za info, to moze te moje foty Ty dostales? niech tam juz beda ja ich nie robilem dla pieniedzy tylko chcialem sie ze swiatem podzielic tym co widzialem Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-01-13

(2017-01-13, 16:16:47)yuma2 napisał(a): Dzieki za info, to moze te moje foty Ty dostales? niech tam juz beda ja ich nie robilem dla pieniedzy tylko chcialem sie ze swiatem podzielic tym co widzialem Icon_cheesygrin

Rozumiem....ale bez urazy nie postarałaś się zbytnio Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - spyman - 2017-01-13

Ewidentnie coś tam ostatnio mieszają. Może jakaś część inspektorów weszła na mównicę i blokuje? Żeby tylko sobie nie zrobili przerwy jak w naszym sejmie. Chociaż u mnie dzisiaj to jak nic przerwa w ruchu Icon_sad


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2017-01-13

(2017-01-13, 14:15:20)yuma2 napisał(a): Macie jakies problemy ze zdjeciami w PF? Wczoraj dodalem kilka dzis juz ich nie ma

Mam tak od kilku dni... po kilkunastu h,czasem po dobie pokazują się w PF to wkurzające ... Icon_mrgreen


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomek1961 - 2017-01-19

Dzisiaj po wejściu na stronę Shutterstock nie mam opcji wyboru jezyka , tylko polski.
Słowa kluczowe wyświetlaja się tylko po polsku,czy Wy tez tak macie? Icon_cry


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2017-01-19

U mnie normalnie działa, po angielsku.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - bluefilter - 2017-01-19

(2017-01-19, 09:12:28)tomek1961 napisał(a): Dzisiaj po wejściu na stronę Shutterstock nie mam opcji wyboru jezyka , tylko polski.
Słowa kluczowe wyświetlaja się tylko po polsku,czy Wy tez tak macie? Icon_cry

Po lewej stronie, nad wyszukiwarką Shutterstock masz zakładkę z wyborem języków.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mmlolek - 2017-01-19

Dostajecie jakieś maile z shuttra, bo ja ani o tym że coś wysłałem, ani o akceptacji. Nic kompletnie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - bluefilter - 2017-01-19

(2017-01-19, 10:50:33)mmlolek napisał(a): Dostajecie jakieś maile z shuttra, bo ja ani o tym że coś wysłałem, ani o akceptacji. Nic kompletnie.

Tak dostaję informację z SS.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2017-01-19

Ja maile dostaje, zarówno o wysłaniu jak i akceptacji. Problem mam za to z pojawianiem się zdjęć w portfolio. Niektóre pojawiają się po godzinie, innych od dwóch dni nie widziałem, a jeszcze kolejne pojawiają się, żeby następnego dnia zniknąć. Zapewne wszystko się unormuje do regulaminowaego czasu 72h, ale większa szansa na sprzedaż na pierwszej stronie nowości a nie na trzydziestej Icon_razz