Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - spyman - 2017-01-12

(2017-01-12, 17:52:26)szakalikus napisał(a): Nie wiem jak u Was (spyman mówi, że ma normalnie),....


Spyman mówił o starej wersji... W nowej jeszcze nie patrzył  Icon_redface  Także ten tego... sorki.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hmc - 2017-01-12

Mi też poleciały 4 zdjęcia z opisem że za dużo "ważą". Co ciekawe, zdjęcia te kilka godzin wcześniej sam skasowałem, bo wisiały od drugiego stycznia Smile A jednak je wygrzebali. Wysłane jeszcze raz przeszły.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - juras10-77 - 2017-01-12

Miałem to samo niby za duża waga pliku itp.- a teraz dostaje mejle po 2 takie same przy każdym ich sprawdzeniu fot z akceptacją - ktoś tak ma?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - gubernat - 2017-01-13

Nawet po 4 takie same maile mi się zdarzały, nie dawno.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Yuri - 2017-01-13

Też dostaję po dwa takie same, odrzucają za rozmiar - co jest absurdem bo do Fotolia przechodzi.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - spyman - 2017-01-13

Mnie coraz więcej odrzucają podając kompletnie idiotyczne powody. Nigdy wcześniej tego nie miałem. Przykładowo lekko tylko zmodyfikowane ilustracje w stosunku do tych które wcześniej zawsze przechodziły, plus dokładnie skopiowane te same keywordsy oraz podobny tytuł i odrzucają za...   Title / Keyword Trademark....  Dzisiaj znowu dostałem kilka takich odrzutów. Zaczynam podejrzewać że tam chyba chlają od Sylwestra.
Za dużo tego w ostatnich dniach. Ja chyba zrobię sobie przerwę w dodawaniu prac na Shutterstock bo bez sensu taka robota.
Może w międzyczasie zwolnią tych mędrków.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2017-01-13

Macie jakies problemy ze zdjeciami w PF? Wczoraj dodalem kilka dzis juz ich nie ma


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2017-01-13

Pół odrzutów mam bo: File Size -- File size must be under 15MB for vectors and above 4MP for photos..... Icon_eek
i tak sobie myslę .. Icon_rolleyes
Oni przyjęli nowych Ynspektorów mało rozgarniętych chyba bo to istne banialuki , ja wrzucam przez stronkę i nie przeszłyby ine foty niz te wymiarowe ..nie wiem co się dzieje ale od 2013 nie pamietam tak popapranej końcówki roku i poczatku nowego Icon_sad


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-01-13

(2017-01-13, 14:15:20)yuma2 napisał(a): Macie jakies problemy ze zdjeciami w PF? Wczoraj dodalem kilka dzis juz ich nie ma


Miałem podobnie. Zdjęcia duchy. Po 2 dniach się unormowało, mam nadzieję, że znowu nie znikną.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-01-13

(2017-01-13, 14:15:20)yuma2 napisał(a): Macie jakies problemy ze zdjeciami w PF? Wczoraj dodalem kilka dzis juz ich nie ma

Ja mam....ale takie jakieś dziwne akcje....mam nieswoje foty w pf...cuda wianki na kiju.